Poyraz'da Maliye Çatısı Açıklaması

Malatya Vergi Dairesi Başkanı Yunus Poyraz, maliye binasının çatısının uçması sonucu bazı sitelerde yanlış bilgiler aktarıldığını ifade ederek, “Çatıda hiçbir çalışma yoktu. 15 yıldır olmayan şey o gün oldu. Allahtan gelene söyleyecek bir şeyimiz yok” dedi.

Poyraz'da Maliye Çatısı Açıklaması Malatya Haber

 Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin, Genç MÜSİAD Başkanı Enis Aydoğan ve yönetim kurulu üyeleri Vergi Dairesi Başkanlığını ziyaret ettiler. Başkan Mehmet Balin yaptığı açıklamada, “Bugün yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla beraber sizleri ziyaret ettik. Üyelerimizin, Vergi Dairesi ile yaşamış oldukları bazı problemler var. Onları istişare etmek için bugün buradayız. Ayrıca birkaç gün önce Malatya’da bir fırtına olmuş ve Maliye binasının çatısı uçmuştu. Bu olayda 4 vatandaşımız yaralanmıştı. Bunun için de sizlere çok geçmiş olsun diyoruz. Rabbim su anda yatmakta olan hastalarımıza acil şifalar versin. Bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Vergi Dairesi Başkanı Yunus Poyraz ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sayın Başkanımın da belirttiği gibi hem belli konuları istişare etmek hem de Çarşamba günü yaşadığımız Allahtan gelen bir hadise için geçmiş olsun ziyaretine geldiler. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

“CAN KAYBI YOK, ONA ŞÜKREDİYORUZ”

Şiddetli rüzgar sonucu Maliyenin uçan çatısı ve yaralanan vatandaşların durumu hakkında bilgiler veren Poyraz, “Kaza ile ilgili olarak söylemem gereken şey, bu bina 10-15 yıllık bir binadır. Bazı internet sitelerine yanlış bilgi aktarılmış. Sanki yeni bir bina yapılıyormuş da rüzgarda o uçmuş gibi belirtilmiş. Çatıda hiçbir çalışma yoktu. 15 yıldır olmayan şey o gün oldu. Allahtan gelene söyleyecek bir şeyimiz yok. Allah daha beterinden saklasın.

Bu şekilde dua ediyoruz. Yaralılar hakkında gün içerisinde birkaç defa bilgi alıyoruz. 6 yaşında bir çocuğumuz var ben ona çok üzülmüştüm. Çocuğumuzun durumu bugün daha iyiye doğru gidiyordu. İnşallah herhangi bir sıkıntı olamayacak. Allahtan ümit kesilmez. Üniversite hastanesinde yatan hastalarımızın da durumu ağır. Devlet hastanesinde yatan hastaların durumu nispeten daha iyi. Can kaybı yok, ona şükrediyoruz. İnşallah hastalarımız en kısa zamanda şifalarını bulurlar” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 126
Bu Ay : 4492
Toplam : 4492

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom