Kale'nin Adı İzollu Olacak

Malatya Ak Parti Milletvekili Mustafa Şahin Kale Belediye Başkanı ve Kale AK Parti Ilçe Başkanını ziyaret etti.

Kale'nin Adı İzollu Olacak Malatya Haber

Şahin, ilk olarak Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir’i ziyaret etti. Şahin’i makamında ağırlayan Akdemir, şunları söyledi: 

“Bizim sorunlarımıza çözüm bulduğunuzu biliyorum. Bu konuda bize daha fazla yardımcı olacağınıza inanıyoruz. Yerel seçimlerde AK Parti'ye en çok oy çıkan yerlerden biri Kale. Türkiye genelinde 4’cü sırada yer alıyor bu konuda. Biz inşallah bundan sonraki seçimlerde 1’nci sıraya oturacağız”dedi.

Milletvekili Şahin ise, Kale ilçesindeki oyların düştüğünü ifade ederek, “Genel seçimlerde yüzde 90 civarında aldığımız oyları yerel seçimlerde bir türlü yakalayamadık. Hep çok cüzi bir miktar ile kaybettik. Bu yapılan 2014 yerel seçimlerde bütün vatandaşlarımızın azmi ile Sayın Cemal başkanımıza kısmet oldu. Tekrar hayırlı olsun, Allah başarılarınızın devamını getirsin diyelim. Ben hep burayı İzolu olarak biliyorum inşallah bir dahaki gelişimizde İzolu diyeceğiz” ifadelerini kullandı.

AK Parti Kale İlçe Başkanı Harun Akkuş ise, yönetim kurulunu yeni oluşturduklarını ve bundan sonra hizmet için daha çok çalışacaklarını söyledi.

Şahin, daha sonra Kale'deki köyleri gezerek köylülerin sorunlarını dinledi.
Ziyaretlere AK Parti Malatya İl Başkan Yardımcısı Nadir Çalık ve AK Parti Malatya İl Yönetim Kurulu Üyesi Murat Tokmaz da eşlik etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 82
Bu Ay : 16218
Toplam : 16218

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom