Sözleşme Feshi Kriz Yarattı

2.Lig Beyaz Grup takımlarından Yeni Malatyaspor'da yönetim ile takımın eski teknik direktörü arasında sözleşme feshi krizi yaşanıyor.

Sözleşme Feshi Kriz Yarattı Malatya Spor

Devre arasında karşılıklı anlaşılarak yolların ayrıldığı Teknik Direktör Mustafa Uğur'un alacaklarının ödenmemesinden dolayı sözleşmesini feshetmeye yanaşmadığı, bu durumun da hafta sonu başlayacak 2.Lig Beyaz Grup'un ilk haftasında yeni Teknik Direktör Feyyaz Uçar'ın takımın başında sahaya çıkamama riskini doğurduğu belirtildi.
Konuyla ilgili konuşan Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, Mustafa Uğur ile dostça ayrıldıklarını, hakkı olan parayı verdiklerini ancak buna rağmen hala kulüpten 180 bin TL alacağı olduğunu iddia edip, sözleşmesini feshetmeye yanaşmadığını kaydetti.

Başkan Gevrek, “Mustafa Uğur hocamız ile sezon başında 500 bin TL'ye anlaştık. Bu paranın 320 bin TL'sini kendisine ödedik. Devre arası olduğunda da oturduk karşılıklı olarak görüştük ve yolları ayırdık. Hocamız bizden alacaklarına mahsuben 180 bin TL talep etti. Biz de yönetim olarak bu ödemeyi yapamayacağımızı kendisine ilettik. Kulübümüzün tek kuruşunu boşa harcamayız. Mustafa Hocam iyi birisi. Ancak burada hak edilmemiş bir para söz konusu. Kendisi en son haber göndermiş, 180 binde indirime gidip, 150 bine sözleşmemi fesih ederim demiş. Bizim böyle bir ücreti ödememiz ne kadar vicdana sığar. Kendisiyle oturup bir kez daha konuşacağız. Anlaşmak zorundayız, yoksa yeni teknik direktörümüz ikinci yarının ilk maçı olan Ofspor karşılaşmasında takımın başında sahaya çıkamayacak” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 474
Bu Ay : 1097
Toplam : 1097

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom