TSE Çalışanlarından Tiyatro Gösterisi

Malatya’da Müzikal tiyatro gösterisi yapan TSE çalışanları sahnede iyi performans gösterdiler.

TSE Çalışanlarından Tiyatro Gösterisi Malatya Kültür-Sanat

Türkiye Standartları Endüstitüsü (TSE) tarafından bilinçli tüketici yetiştirmek için ilkokul öğrencilerine Müzikal tiyatro gösterisi sundu. Malatya’da 2 bin 500 öğrenciye ulaşmayı planlayan TSE çalışanlarının gösterisi büyük beğeni topladı. 5 gün boyunca Malatya Kongre Kültür merkezinde gösterilecek oyuna ilk günden ise talep yoğun oldu.
TSE Malatya Ürünleri Belgelendirme Müdürü Eraslan Yılmaz, Tüketicide TSE bilinci oluşturmak için bu gösteriyi sunduklarını ifade ederek, " Bu programı bu hafta boyunca sürdüreceğiz. 5 gün boyunca devam edecek. İlk öğretim çağındaki çocuklara TSE ve kalite bilincinin yerleşmesi amacı ile yapıyoruz. Yaklaşık 2 bin 500 öğrenciye ulaşmayı planlıyoruz” dedi.

TSE den emekli olan ve oyunu yazıp yöneten Ufuk Ersoy ise oyuncuların TSE çalışanları olduğunu söyleyerek, “TSE Genel Müdürlüğü'nün sosyal sorumluluk projesi. Biliçli tüketici yetiştirmeye yönelik bir oyun tiyatroyu yapan arkadaşlar ise tamamen amatör bir ruh ile yapıyor bu işi. Kendileri TSE çalışanlarıdır”şeklinde konuştu.
Öte yandan oyunu büyük bir heyecanla izleyen minik öğrenciler ise meraklı gözlerle oyunu izledi. Kahkahalara boğulan minikler zaman zaman da oyunda yer aldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 882
Bu Ay : 3426
Toplam : 3426

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom