Hayırseverler Yardım Yaptılar

SEMERKAND ve Beşir Derneği Malatya Şubesi, 'Çocuklar Üşümesin' kampanyası çerçevesinde, yardıma muhtaç 160 çocuğa giyim yardımında bulundu. Bu arada Taraftar Grubu ve AK Parti Malatya Gençlik Kolları tarafından Suriyelilere yardım kampanyasına destek verdiler.

Hayırseverler Yardım Yaptılar Malatya Haber

SEMERKAND ve Beşir Derneği Malatya Şubesi, 'Çocuklar Üşümesin' kampanyası çerçevesinde, yardıma muhtaç 160 çocuğa giyim yardımında bulundu. 

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında 'Çocuklar Üşümesin' kampanyasını hayata geçiren SEMERKAND ve Beşir Derneği Malatya Şubesi, 160 çocuğu giydirdi.

Dernekte gerçekleştirilen giyim yardımına Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, SEMERKAND Vakfı Malatya Şube Başkanı Ali Birgin, Beşir Derneği Malatya Şube Başkanı Vahap Yiğit ile dernek yöneticileri ve çocuklar katıldı.
Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Beşir Derneği Malatya Şubesi'nin anlamlı bir çalışmaya imza attığını belirterek, "Bu çocuklar bizim çocuklarımız ve geleceğimiz. Toplumun en uç noktalarına kadar ulaşmak, sivil toplum yoluyla olur. Sivil toplum bu yönüyle toplumun kılcal damarlarına nüfuz eder. Bizde kamu olarak bunların önünü açmak, yardımcı olmak ve düzenlemekle görevliyiz.

SEMERKAND Vakfı Malatya Şube Başkanı Ali Birgin ise, çocuklarla birlikte olmanın sevincini yaşadıklarını dile getirerek, dernek olarak çocuklarla ve ihtiyaç sahipleriyle bir arada olmayı sürdüreceklerini belirtti.

SURİYELİLERE BOT YARDIMI

Derebeyleri Taraftar Grubu, AK Parti Malatya Gençlik Kolları tarafından Suriyelilere destek amaçlı başlatılan yardım kampanyasına destek verdi. 

Derebeyleri Taraftar Grubu, AK Parti Malatya Gençlik Grubu tarafından Suriye'ye göndermek üzere başlatmış olduğu yardım kampanyasına destek verdi. Sosyal sorumluluk projelerine her zaman destek veren taraftarlar, gençlik kollarına 25 adet çocuk botu teslim etti.

Derebeyleri Tribün Lideri Serdar Kaplan, "Ak Parti Malatya Gençlik Kollarının Suriyeli kardeşlerimize destek amaçlı yaptıkları gıda ve giyecek yardımı kampanyasına, Malatyaspor taraftarları olarak bizlerde elimizden geleni yapmak ve çorbada bizimde tuzumuz olması adına kışlık çocuk bot yardımında bulunduk. Botları, gençlik kollarına teslim ettik. Malatyaspor Taraftarları derneği olarak sosyal faaliyetlerde bulunmak için elimizden geleni yapıyoruz" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 61
Bu Ay : 3618
Toplam : 3618

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom