Başhekim ve Arkadaşlarına Veda Yemeği Verildi

Malatya’nın Darende İlçesi’nde tayini çıkan başhekim ve arkadaşlarına veda yemeği düzenlendi.

Başhekim ve Arkadaşlarına Veda Yemeği Verildi Malatya İlçe

Hulusi Efendi Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Erhan Berk,İdari ve mali işler müdürü Bülent Mehmet Metin, Müdür Yardımcısı Özal Erkan Demir'in tayinlerinin çıkması nedeni ile Kaymakamlık tarafından veda yemeği verildi. Daire müdürlerinin de katıldığı yemekte Başhekime ve arkadaşlarına Kaymakam Bünyamin Kuş tarafından teşekkür belgesi verildi.

Kaymakam Bünyamin Kuş yaptığı konuşmada, “Tabiri göçebe kuşlar misali bir oradasınız bir burada. Yaklaşık 2.5 yıldan beri Erhan bey hastanemizin başhekimliğini yapıyor. Olağan üstü gayretli emektar üstün gayretli başarı ile çalıştılar emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonraki süreçte daha iyi başarılara imza atacaklarına eminim. Bir şeyler üretiyorsunuz daha sonra ayrılıyorsunuz. Böyle güzel ayrılmalar inşallah hepimize kısmet olur, aynı şekilde buralardan ayrılırız” dedi

Darende Hulusi Efendi Devlet Hastanesi Başhekimi Uz.Dr. Erhan Berk ise, “2.5 yıldır Darende Devlet Hatanesi’nde ekibimle beraber görevimizi yürütüyorduk. 31 Aralık 2014 tarihi ile sözleşmemiz sona erdi. Görevimizin sonunda Bakanlığımızın ve kurumumuzun uygun gördüğü bir yere tayinimiz çıkacak inşallah. Tam olarak belli olmamakla beraber kurumumuzun uygun gördüğü yerde beraber çalışacağız. Bu 2.5 yıllık dönemde Darende halkına ve bu bölgeye elimizden geldiği kadar hizmet etmeye çalıştık. Öncelikle arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu bir hizmet yarışıdır. Bayrak yarışı bizden sonra gelecek arkadaşlar da, inşallah bizden daha güzel hizmetleri vereceklerdi” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 810
Bu Ay : 7956
Toplam : 7956

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom