Festivalin Maliyeti Açıklandı

5. Malatya Uluslararası Film Festivali’ne 1 milyon 142 bin TL harcandığı bildirildi. Aslan payını konaklama giderleri aldı.

Festivalin  Maliyeti Açıklandı Malatya Kültür-Sanat

Malatya Valiliği’nin koordinasyonunda, Malatya Kayısı Araştırma-Geliştirme ve Tanıtma Vakfı tarafından, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Başbakanlık Tanıtma Fonu Kurulu, Battalgazi Belediyesi, Yeşilyurt Belediyesi, Fırat Kalkınma Ajansı ve İnönü Üniversitesi’nin destekleri ile Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin Ana Sponsorluğunda düzenlenen 5. Malatya Uluslararası Film Festivali bu yıl 21-27 Kasım 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilmişti.

Malatya Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Yapılan işlerin pek çoğu Malatyalı şirketler tarafından yapılmış olup, sponsorlardan elde edilen gelirler, şehrimizin ekonomisine katkı olarak geri dönmüştür” denilerek, Festivalin bu yıla ait bütçesi tablosu şöyle açıklandı:

“Konaklama giderleri 106 bin 900 TL, Açılış - Kapanış Tören Giderleri 96 bin TL, Ulaşım Giderleri 174 bin 500 TL Film Ödülleri 135 bin TL, Film Telif Bedelleri 85 bin TL, Alt Yazı Teknik İşler ve Çeviri Giderleri 115 bin TL, Personel ve Teknik Danışmanlık Giderleri 15 bin TL, Danışma Kurulu ve Jüri Giderleri 250 bin TL, Reklam Tanıtım ve Baskılı İşler Giderleri 250 bin TL, Canlı Yayın ve Gösterim Giderleri 50 bin TL, Etkinlik-Atölye-Söyleşi-Şehir Tanıtım Gezi Giderleri 90 bin TL, Toplam 1 milyon 142 bin TL”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 6
Bu Ay : 6803
Toplam : 6803

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom