Aksoy, 28 Şubat İle İlgili Görüşlerini Dile Getirdi

Mazlum Der Malatya Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Fikri Aksoy, “2015’in 28 Şubatı, 28 Şubat mağdurlarına müjdelerin verildiği bir yıl olmalı” dedi.

Aksoy, 28 Şubat İle İlgili Görüşlerini Dile Getirdi Malatya Haber

Aksoy, dernek binasında yaptığı basın açıklamasında, “Yakup Köse, 28 Şubat’ın uygulayıcılarının zulmüne uğramış, daha çocuk denecek yaşta örgüt üyeliği ile suçlanarak idama mahkum edilmişti. 28 Şubatın kurgulayıcıları yargı ayağını da organize ederek, Batı Çalışma Gurubu'yla buralarda brifing ile ayar çekmişlerdi” ifadelerini kullandı.
“Nice Yakup Köse’lerin hayatı karardı.

Nurettin Kayan aynı senaryoyla içeri alındı. Kullanmak ve kullandırmak için dosyalar rafa kaldırılıyor ve zamanı gelince insanların hayatını karartmak için kullanılıyor. Mevcut iktidara sesleniyoruz, yeter artık! Bu ülkeye de saygın bir adalet, güvenilir bir yargı, tarafsız, işini yapan, emniyet sahiplerinin taleplerine kulak veren, kamu kurumları tesis etmenin zamanı gelmedi mi? “ diye Soran Aksoy, daha sonra özetle şunları belirtti:
“Talebimiz, 2015’in 28 Şubatı, 28 Şubat mağdurlarına müjdelerin verildiği bir yıl olmalı. Ceza evlerinde yatan mağdurlar biran önce bırakılmalı ve zulmün son bulmalıdır.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 490
Bu Ay : 3934
Toplam : 3934

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom