Mücahit Fındıklı, Erkoç'u Ziyaret Etti

AK Parti Malatya Milletvekili Mahmut Mücahit Fındıklı, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç’u yerinde ziyaret etti.

Mücahit Fındıklı, Erkoç'u Ziyaret Etti Malatya Haber

Hükümetin son yıllarda özellikle iş dünyasına yönelik uygulamalarının, Türkiye’nin dünya pazarlarında daha etkin olmasına yönelik olduğunu belirten Fındıklı, ”Bir ülkenin güçlü olması elbette, ekonomisinden geçiyor. Bugün Dünya’da söz sahibi olan ülkelerin en büyük silahı barındırdıkları güçlü ekonomik yapılarıdır. Hükümetimiz bunun bilinci ile iş dünyamızın desteklenmesi noktasında sonuna kadar muslukları aşmıştır.

Nitekim Hükümetimizin son kalkınma planları dahilinde özellikle yerli üretimin desteklenmesi büyük önem arz etmektedir. Biz bu teşviklerle birlikte milli ürünlerimizin Dünya pazarında söz sahibi olacağı kanaatini taşıyoruz. 2023 Yılı hedeflerimizi yakalamamızda en önemli etken yerli üretimden geçmektedir. Buradan hareketle yerli üretimlerin artırılması için Hükümetimizin iş dünyasına sağlayacağı önemli katkılar bulunuyor” ifadesini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Erkoç ise, son kalkınma paketinin 2015 yılında Türk ekonomisine büyük bir doping olacağını ifade ederek, “Özellikle yerli üretime yönelik sağlanacak desteklerin Malatya’ya da olumlu yansımasını bekliyoruz” dedi.

Ziyarete AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Murat Turgut da eşlik etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 792
Bu Ay : 2321
Toplam : 2321

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom