Kiraz'dan Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, Türkiye ve Cumhuriyet Halk Partisi'nin gündeminin çok yoğun olduğunu söyledi.

Kiraz'dan Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret Malatya Siyaset

İl Başkanı Kiraz, partililerle birlikte Malatya Gazeteciler Cemiyeti'ni (MGC) ziyaret etti. Ziyarette konuşan Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman, "Ankara'daki siyasi partiler arasındaki kavgaya dövüşe bakmayın. Malatya, Türkiye siyasetine örnek bir yapı oluşturuyor. Gerek iktidar, gerek ana muhalefet, gerekse de diğer muhalefet partilerinin yerel yöneticileri gerçekten Türkiye'ye örnek teşkil etmektedir. Bu oluşumun sağlanmasına en büyük katkılardan birisini de CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz sunmaktadır" dedi.

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz ise, Gazeteciler Cemiyeti'nin Malatya için öneminin büyük olduğunu ifade etti.
Kiraz, 25. yılını kutlayan Malatya Gazeteciler Cemiyeti'nin daha uzun yıllar Malatya'da önemli işler yapacağına inandıklarını kaydederek, "Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman'ın bu kurumun başında, hem tarafsızlığıyla hem Malatya siyasetine bakışıyla hem de halkı bilinçlendirme noktasındaki tavırlarıyla örnektir" diye konuştu.

Kiraz, 2014 yılını yoğun bir gündemle geride bırakmaya hazırlandıklarını belirterek, "Hem Türkiye'nin hem de Cumhuriyet Halk Partisi olarak bizlerin gündemi çok yoğun. Partimizin yapacağı çalışmaları, bizzat ziyaretlerde bulunarak, paylaşmak istedik" dedi.

Malatya'da 2015 genel seçimine hazırlık çalışmalarının başladığını dile getiren Kiraz, "Partimiz tarafından görevlendirilen Tekirdağ Milletvekilimiz Candan Yüceer, yarın Malatya'da olacak. Milletvekilimiz, parti örgütümüz ile bir araya gelecek. 2015 genel seçimlerine yönelik yapacağımız çalışmaları birlikte planlayacağız" ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 740
Bu Ay : 8799
Toplam : 8799

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom