Her Dalda Faaliyette Bulunacağız

Malatya Yeşilyurtspor Kulüp Başkanı Dursun Cumali Sucu ve beraberindeki heyet, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'ı makamında ziyaret ettiler.

Her Dalda Faaliyette Bulunacağız Malatya İlçe

Ziyarette Malatya Yeşilyurtspor Kulüp Başkanı Dursun Cumali Sucu, Yönetim Kurulu Üyeleri Eyüp Bolat, Şahin Özer, Ali Palancı, Bekir Karakuş, Şaban Sağlam, Alpaslan Zarıçlar, Mehmet Karaman ve Teknik Direktörü Cihangir Serkan Meriç yer aldı.

Ziyarette konuşan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, "Spor bir toplumu bir arada tutan önemli unsurdur. Özellikle futbol. Biz Yeşilyurt'tun bütününde din, dil, ırk ve mezhep ayrımı gözetmiyoruz. Yeşilyurt'umuzda bu yönüyle tam bir Anadolu mozaiğidir" dedi.

Başkan Polat, "Amatör sporlara destek olmak yerel yönetimlerin görevidir. Amatör sporlar bir yönüyle, profesyonel spor dallarına sporcu yetiştiren tamamlayan yerlerdir. Sizlerinde gerek futbol, voleybol, basketbol, masa tenisi ve satranç gibi spor alanlarında faaliyet göstermeniz Yeşilyurt'umuz için bir kazançtır" şeklinde konuştu.

Yeşilyurtspor Kulüp Başkanı Dursun Cumali Sucu ise, "Biz göreve gelirken, halis niyetlerimiz ve çok iyi yönetici arkadaşlarımızla güzel şeyler planladık. Malatya futboluna alt yapı olacağız dedik o çizgide devam ediyoruz. Belediye Başkanımızın desteğiyle futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi, güreş, tekvando ve satranç spor dallarında faaliyet gösteriyoruz. Diğer spor dallarında da faaliyette bulunacağız. Yeşilyurtspor’u bölgenin en önemli bir spor kuruluşu haline getirmek istiyoruz” dedi.

Yeşilyurtspor Kulüp Başkanı Dursun Cumali Sucu, Başkan Polat’a üzerinde adının yazılı olduğu 44 numaralı forma ve flama hediye etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 236
Bu Ay : 8295
Toplam : 8295

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom