Yılın Öğretmeni Önder Şanlı Seçildi

Malatya’da yılın öğretmeni seçilen Kolu Kısa Anadolu Lisesi İngilizce öğretmeni Önder Şanlı, beklentisi olmadan akademik çalışmalar yaptığını belirterek, “Büyüklerimiz tarafından da yaptığımız çalışmaların görünüyor olması, değer verilmesi mutlu etti” dedi.

Yılın Öğretmeni Önder Şanlı Seçildi Malatya Haber

Yılın öğretmeni seçilen Yeşilyurt Kolu Kısa Anadolu Lisesi İngilizce öğretmeni Önder Şanlı, plaketini hem Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan hem de Başbakan Ahmet Davutoğlu’ndan aldı. Yılın öğretmeni seçiminde her ilde 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde ilini temsil etmesi için öğretmen seçildiğini ifade eden Şanlı, seçimlerde ilk 3’e giren öğretmenleri niteliklerine göre Milli Eğitim Bakanlığı ikinci bir değerlendirme yaptığını söyledi.

14 yıldır öğretmen olduğunu belirten Şanlı, Kolu Kısa Anadolu Lisesi’nde 6 yıldır öğretmenlik yaptığını ifade etti. Şanlı, yapılan çalışmaların hiçbir zaman boşa gitmediğini gördüğünü belirterek, şunları kaydetti: 

“Bizler şimdiye kadar hiçbir beklenti olmaksızın sadece akademik amaçlı bu çalışmaları yapıyordum. Büyüklerimiz tarafından da yaptığımız çalışmaların görünüyor olması, değer verilmesi mutlu etti. Başbakanımızın ve özellikle de Cumhurbaşkanımızın yapılan sarayda ilk resepsiyonu öğretmenlere vermesi bizleri ayrıca onurlandırdı.“

“BİZİ GURURLANDIRDI”

Özellikle Malatya’da yılın öğretmeni olarak Kolu Kısa Anadolu Lisesi öğretmenin olması kendilerini gururlandırdığını belirten okul Müdürü Ferudun Yalçın, ise okuldaki tüm öğretmenlerin değerli olduğunu belirterek, “Umarım önümüzdeki yıllarda da yılın öğretmeni, bizim okulumuzdan çıkar. Kendisini tebrik eder, hem eğitim öğretim hayatında hem de yaşantısında başarılarının devamını dilerim” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 329
Bu Ay : 329
Toplam : 329

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom