Başarılı Öğrenciler Ali tatlı'yı Ziyaret Etti

Uluslararası Tekwando Turnuvasında derece yapan B Milli Sporcu unvanı alan Malatya Spor Lisesi öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’yı yerinde ziyaret ederek, başarıları konusunda bilgi aktardılar.

Başarılı Öğrenciler Ali tatlı'yı Ziyaret Etti Malatya Haber

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Malatya Spor Lisesi Müdürü Oğuz Güçlü, Beden Eğitimi Öğretmeni Cemal Kurhan ve Uluslararası Tekwando Turnuvasında 3. olan Doğukan Gök ile 5. olan Serpil Yabaş’ı makamında kabul etti.
Malatya Spor Lisesi Müdürü Oğuz Güçlü, ziyaret sebeplerinin Antalya Belek’te düzenlenen Uluslararası Teakwando Turnuvasından elde ettikleri başarıları paylaşmak ve öğrencileri Doğukan Gök ve Serpil Yabaş’ın uluslararası anlamda Türkiye ve Avrupa başarısını takdim etmek olduğunu belirtti.

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı ise, okulun göstermiş olduğu başarıların kendisini memnun ettiğini belirterek, “Uluslararası Teakwando takımına çağrılan ilimizi ve ülkemizi başarıyla temsil eden öğrencilerimiz bizi gururlandırmıştır. Kendisini yetiştiren başta ailesi olmak üzere bu başarıda emek veren öğretmenlerini ve sizleri kutluyorum” dedi.

Ayrıca öğrenciye kitap hediye eden ve hatıra fotoğrafı çektiren Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, öğrenci Doğukan Gök, Serpil Yabaş ve okul heyetine başarılar diledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 2
Bugün : 119
Bu Ay : 6099
Toplam : 6099

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom