Öğretmen ve Öğrencilerden Kermes

Tutum, Yatırım ve Türk Malları (Yerli Malı) Haftası kapsamında öğrenci ve öğretmenler, kermesten elde edilen gelirleri engellilere bağışlayacak.

Öğretmen ve Öğrencilerden Kermes Malatya Haber

Malatya Final Okulları öğrenci ve öğretmenleri anlamlı bir kampanyaya imza attı. Okul içerisinde kermes yapan öğrenciler, elde edilen geliri Beyazay Derneği Malatya Şubesine bağışladı.

Kermes ile ilgili bilgi veren Final Dergisi Dershaneleri Yönetim Temsilcisi Hasan Doğan, Malatya Final Okulları olarak Tutum, Yatırım ve Türk Malları (Yerli Malı) Haftasını kutladıklarını kaydetti.
Doğan, çocuklara unutulmaya yüz tutmuş değerleri hatırlatmak amacıyla bu tür bir etkinlik düzenlediklerini ifade ederek, "Unutulmaya yüz tutan değerleri hatırlatmak ve bu değerler üzerinden çocuklarımızı bilinçlendirmeyi amaçladık. Buradaki organizasyonun tamamı çocuklarımıza ve öğretmenlerimize ait. Burada elde edilecek gelirle, Beyazay Derneği'ndeki engelli çocuklarımıza yardım edilecek" dedi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ise, öğrenci ve öğretmenleri düzenledikleri etkinlik dolayısıyla tebrik ederek, "Bu programın geliri Beyazay Derneği Malatya Şubesine bağışlanacak. Okulumuzu tebrik ediyorum. Engelli kardeşlerimize sahip çıkılması çok önemli. Bu tür etkinliklerin mutlaka artması gerekiyor.

Okulda düzenlenen kermese, Yeşilyurt İlçe Kaymakamı Nesim Babahanoğlu, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Beyazay Derneği Malatya Şube Başkanı Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, Final Dergisi Dershaneleri Yönetim Temsilcisi Hasan Doğan ile çok sayıda davetli katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 781
Bu Ay : 7927
Toplam : 7927

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom