Destek Başvuruları Ocak'ta Başlayacak

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) 13. Çağrı ilanı gereği, tarım ve kırsal kalkınma desteklerinden yararlanacakların başvurularını 12 Ocak-10 Şubat arasında yapacaklar.

Destek Başvuruları Ocak'ta Başlayacak Malatya Haber

Malatya TKDK İl Koordinatörü Mehmet Dere, 13. Çağrı ilanı gereği yatırım konuları hakkında şunları söyledi:
“Tarım ve Balıkçılık Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanmasının Yeniden Yapılandırılması ve Topluluk Standartlarına Ulaştırılmasına Yönelik Yatırımlar, Süt ve Süt Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması, Et ve Et Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması, Kırmızı et işleme ve pazarlama, Kanatlı eti işleme ve pazarlama, Meyve ve Sebzelerin İşlenmesi ve Pazarlanması, Su Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması, Kırsal Ekonomik Faaliyetlerin Çeşitlendirilmesi ve Geliştirilmesi, Çiftlik Faaliyetlerinin Çeşitlendirilmesi ve Geliştirilmesi, Yerel Ürünlerin ve Mikro İşletmelerin Geliştirilmesi, Kırsal Turizm Kültür Balıkçılığının Geliştirilmesine yönelik yatırımlara ait projelerin hibe desteği kapsamında değerlendirilecektir” dedi.

“13. Çağrı ilanı gereği, tarım ve kırsal kalkınma desteklerinden yararlanacakların başvurularını 12 Ocak-10 Şubat arasında yapacaklar” diyen Dere, başvurular hakkında detaylı bilgiler ve başvuru kurallarının yer aldığı Başvuru Çağrı Rehberlerine kurumun resmi internet adresinden (www.tkdk.gov.tr) ulaşılabileceğini belirtti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 514
Bu Ay : 1137
Toplam : 1137

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom