Esrar Ve Kaçak Çay Ele Geçirildi

Malatya’da yapılan kontrollerde esrar ve kaçak çay ele geçirildi.

Esrar Ve Kaçak Çay Ele Geçirildi Malatya Asayiş

Edinilen bilgiye göre, son iki günde yapılan çalışmalarda, Malatya İl Jandarma Komutanlığı görevlilerince, Kale ilçesi mülki sınırları içerisinde icra edilen yol emniyet ve kontrol devriyesi esnasında bir yolcu otobüsünde yapılan kontrolde 6 kilo 500 gram kubar esrar maddesi ele geçirildi. Olayla ilgili A.Ş. ve E.K. isimli şüpheliler sevk edildiği adli makamlar tarafından tutuklandı.

Battalgazi ilçesi mülki sınırları içerisinde icra edilen yol emniyet ve kontrol devriyesi esnasında bir yolcu otobüsünde yapılan kontrolde ise 5 kilo 116 gram kubar esrar ele geçirildi. Olayla ilgili Ö.K. isimli şüpheli gözaltına alındı.
Kale ilçesi mülki sınırları içerisinde icra edilen yol emniyet ve kontrol devriyesi esnasında bir yolcu otobüsünde yapılan kontrolde de 670 gram kubar esrar ele geçirildi. Olayla ilgili T.K., H.İ. ve O.D. isimli şüpheliler cumhuriyet savcısının talimatı ile ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakıldı.

Darende ilçesi mülki sınırları içerisinde icra edilen yol emniyet ve kontrol devriyesi esnasında bir yolcu otobüsünde yapılan kontrolde 7 kilo 500 gram kubar esrar ele geçirildi. Olayla ilgili V.Ö. isimli şüpheli gözaltına alındı.
Bu arada, Kale ilçesi mülki sınırları içerisinde icra edilen yol emniyet ve kontrol devriyesi esnasında bir yolcu otobüsünde yapılan kontrolde ise 24 kilo 400 gram gümrük kaçağı çay ele geçirildi.

Olayla ilgili F.K. isimli şüpheli cumhuriyet savcısının talimatı ile ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 258
Bu Ay : 4659
Toplam : 4659

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom