Üretici ve Yetitiricilerimizin Yanındayız

TARSİM Malatya Bölge Müdürü Bünyamin Kadak, Malatya İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın’ı ziyaret etti

Üretici ve Yetitiricilerimizin Yanındayız Malatya Haber

.Ziyarette konuşan TARSİM Malatya Bölge Müdürü Bünyamin Kadak, “TARSİM tarım sigortaları olarak küçükbaş hayvan yetiştiriciliğine yönelik küçükbaş hayvan sigortalarımız mevcut. Bununla ilgili üreticilerimize ileri ki günlerde daha detaylı bilgilendirme hususunda bir görüşme yaptık. Sizlerin de bizlere desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Malatya ve bölge müdürlüğüne bağlı illerdeki üreticilerimize ve yetiştiricilerimize sürekli yanlarında olduklarını bildirmek istiyoruz” dedi.

Malatya İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın ise ziyaret için teşekkür ederek, “Bizler sık sık zaten bir araya geliyoruz paydaşlar olarak birbirini tamamlayan kurumlar olarak. Ama en önemlisi tabi burada sigortadan küçükbaş yetiştiricilerin de en iyi şekilde faydalanabilmesi noktasında bizim hem TARSİM Genel Müdürümüzle hem de yönetim kurulu başkanımızdan bazı taleplerimiz vardı. Bazı iyileştirme çalışmaları yapıldı. 2015 yılında da belki farklı farklı iyileştirme çalışmaları yapılmasını bekliyoruz. Bütün üyelerimizin bu konuda faydalanması noktasında bilgilendirme çalışmaları yapacağız” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 866
Bu Ay : 4423
Toplam : 4423

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom