Polat, Mektubu Cevapsız Bırakmadı

Barguzu İlkokulu 3/C Sınıfı öğrencileri Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı makamında ziyaret etti.

Polat, Mektubu Cevapsız Bırakmadı Malatya İlçe

Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, öğrenci tarafından kendisine gönderilen mektuptan sonra belediyeye davet etti. Mektubu cevapsız bırakmayan Başkan Polat, öğrencileri belediye davet etti. Başkan Polat, Ali’nin mektubuna, şöyle cevap yazdı:

“Sevgili Ali; Öncelikle seni ve arkadaşlarını medenî cesaretinizden dolayı kutlarım. Mektubunu memnuniyetle okudum. Yeşilyurtlu her öğrenci bizim için kıymetlidir. Sizin en güzel şekilde yetişmeniz, kendinizi geliştirmeniz, okumanız ve okuduklarınızı hayatınıza uygulamanız çok önemli. Yeşilyurt Belediyesi olarak sizin için ne yapsak azdır. Çünkü siz çocuklarımız geleceğin büyüklerisiniz ve bu ülkeyi siz yönetecek, geliştirecek, daha ileri seviyeye siz ulaştıracaksınız.
Sizinle tanışmak bizi memnun edecektir. Sen ve arkadaşların olan Barguzu İlkokulu 3/C Sınıfı öğrencileri belediyemize davetlisiniz. Derslerinizi aksatmayacağınız bir gün ve saatte, öğretmeninizle birlikte, buyurun gelin! Hepinizin gözlerinden öper, başarılar dilerim.”

Ali’nin mektubu ve isteği ile Başkan Polat, öğrencileri belediyeye davet etti. Öğrenciler, Başkan Polat’ı makamında ziyaret etti. Başkan Polat ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, öğrencilere satranç takımı hediye etti, öğrencilerle tek tek ilgilendi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 14
Bugün : 949
Bu Ay : 2531
Toplam : 2531

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom