Bir hayal gerçek oldu...

Malatya Belediyesi Esenlik İmar, İnşaat ve Ticaret Limited şirketinin onuncu eşya piyangosunda bir otomobil ve 11 farklı hediye talihlileri belirlendi.

Bir hayal gerçek oldu... Malatya Haber

Otomobil bu defa 46 yaşında Tahsin FIRAT’A çıktı. Esenlik Süpermarket ikinci şubesi yanında gerçekleştirilen onuncu çekiliş araç talihlisine müjdeyi telefonla Malatya Belediyesi Esenlik Ltd. Şti. Genel Müdürü Hacı Uğur Polat, verdi.

Çekilişe; Malatya Belediyesi Esenlik Ltd. Şti. Genel Müdürü Hacı Uğur Polat, il genel meclisi üyeleri Cafer Kuşdoğan ve Mehmet Boyraz, Esenlik Ltd. Şti. Genel Müdür yardımcıları, Veysel Tay, Hulusi Boyraz ve Mesut Bozkurt 'un yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

Çekiliş sırasında palyaçolar gösteri yaparak katılımcılara eğlenceli dakikalar yaşattı. Esenlik Ltd. Şti. iştirakçi firmaları da çekilişe katılan davetlilere çeşitli hediye ve ikramlar yaptı. Çekiliş toplam 32.913 bilet arasında gerçekleştirildi. 3.334 adet bilet alışveriş yapıldığı halde kutuya atılmadığı için çekilişe dahil edilmedi.

Hediye çekilişinde diğer büyük hediyelerden buzdolabı ve çamaşır makinesi talihlilerini il genel meclisi üyeleri Cafer Kuşdoğan ve Mehmet Boyraz, yaptıkları çekiliş ile belirlediler.

Sürekli Esenlik süpermarketlerde alışveriş yaptıklarını belirten Tahsin Fırat, “Gönül rahatlığıyla ve güvenerek alışveriş yaptığımız, Esenlik marketler bizlerle bütünleşmiş, kazandığını yine Malatya’ya harcayan ilimizin öz sermayesi, bizim şirketimiz. Haberi alınca çok heyecanlandım, çoktandır ehliyet aldım, ancak araba alamadım hep hayalimdeydi. Son günlerde aldığım en güzel müjde/hediye çok sevindim, heyecanlandım ilk anda elimlerim titredi heyecandan, inanamadım. İnanmak için tanıdığım tüm kaynakları arayarak, heyecanı mı yatıştırmak ve hayal mi gerçek mi öğrenmek istedim. Bir rüya gibi bu rüyayı Esenlik ltd. şti. gerçekleştirdi. Demek ki bir araca sahip olmak bugüne kısmetmiş çok şükür. Esenlik ltd. şti. yönetici ve çalışanlarına teşekkür ediyorum, çok büyük bir sürpriz oldu. Bir hayalim gerçek oldu. Bu hediye bize büyük sevinç yaşattı” dedi.

Diğer hediye talihlileri ise Esenlik Ltd. Şti. birim müdürleri, iştirakçi firma temsilcileri ve davetliler tarafından yapılan çekilişler ile sahiplerini buldu.

Not: Çekiliş sonuçları Esenlik market vitrinlerinde veya www.esenlik.com.tr adresinden öğrenilebilirsiniz.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 958
Bu Ay : 2526
Toplam : 2526

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom