Badmintonda Balkan Şampiyonu Oldular

Badminton Milli Takımı, İstanbul'da düzenlenen 15 Yaş Altın Badminton Balkan Şampiyonası'nda birinci olurken, Malatyalı sporcular Serkan Bayram ile Muhammed Tekel, çift erkeklerde Başkan Şampiyonluğunu elde etti.

Badmintonda Balkan Şampiyonu Oldular Malatya Spor

15 Yaş Altın Badminton Balkan Şampiyonası İstanbul'da yapıldı. Malatya'dan milli takım antrenörü Nazım Denizhan ile sporcular Serkan Bayram ile Muhammed Tekel katılmıştı. 3 gün süren şampiyonada, Türkiye, Bulgaristan, Romanya, Yunanistan, Moldova ve Arnavutluk ülkelerinin milli takımları yarıştı.

Müsabakalar sonunda Türk Milli Takım birinci oldu. Çift erkeklerde yarışan Malatyalı sporcular, Serkan Bayram ile Muhammed Tekel ise birinciliği elde etti. Tek erkeklerde ise Malatyalı badmintoncu Serkan Bayram, üçüncü oldu.

"DAHA BÜYÜK BAŞARILAR BEKLİYORUZ"

Milli takım antrenörü Nazım Denizhan ile sporcular Serkan Bayram ile Muhammed Tekel, şampiyona dönüşünde Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı'yı ziyaret ettiler.

Fındıklı, başarılarından dolayı milli takım antrenörü Nazım Denizhan ile sporcular Serkan Bayram ile Muhammed Tekel'i tebrik etti.

Antrenör Nazım Denizhan nezaretinde sporcuların disiplinli bir çalışmayla derece yaptıklarını ifade eden Fındıklı, "Milli takımımız ve sporcularımızın elde ettiği bu başarı bizleri mutlu etti. Biz her zaman sporcularımıza destek verdik, bundan sonrada destek vermeye devam edeceğiz. Sporcularımızdan bundan sonraki müsabakalarda büyük başarılar bekliyoruz" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 834
Bu Ay : 2363
Toplam : 2363

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom