Arızalara Bir Günde Müdahale Ediyoruz

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Özgür Özdemir, ”Kanal ve su arızalarına bir günde müdahale etmeye başladık” dedi.

Arızalara Bir Günde Müdahale Ediyoruz Malatya Haber

Türkiye Gazetesi Malatya Bölge Temsilcisi Celal Koyuncu ve yardımcısı Enver Geleri, MASKİ Genel Müdürü Özgür Özdemir’e ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Türkiye Gazetesi Malatya Bölge Temsilcisi Celal Koyuncu, Malatya’nın büyükşehir olmasıyla birlikte yeniden yapılanmaya gidildiğini hatırlatarak, “Büyükşehirle birlikte MASKİ’nin görev alanı genişledi. Önceden İl Özel İdaresi’nin yaptığı hizmetleri şimdi MASKİ yapacak. İl’in en ücra köşelerine kadar hizmet götürmek ve arızaları gidermek için kısa sürede yapılanmak gerekiyor. Yeniden yapılanma süreci nedeniyle bazı sıkıntılar olabilir. Cenab-ı Allah yardımcınız olsun” diyerek, Kayseri’den gelen Özdemir’e yeni görevinde başarılar diledi.

İstişare içerisinde geçen ziyarette konuşan MASKİ Genel Müdürü Özgür Özdemir, yapılanmayı kısa sürede tamamlayıp, vatandaşa kısa sürede hizmet götürmek için çaba gösterdiklerini ifade ederek, öncelikle kanalizasyon ve su arızalarına müdahale süresini kısalttıklarını ifade ederek, “Bize iletilen kanalizasyon ve su arızalarına bir günde müdahale ediyoruz” dedi.

Bu yılın kurak gitmesi ve su kaynaklarının azalmasından dolayı göreve gelmelerinden sonra sorunlar yaşadıklarını belirten Özdemir, şehre alternatif içme suyu kaynaklarının sağlanması için de çalışmaların devam ettiğini belirtti.
MAŞTİ karşısındaki binalarında hizmet verdiklerini söyleyen Özdemir, Alo MASKİ 185’in 24 saat hizmette olduğunu da hatırlattı.

Ziyarette, Malatya Kent Konseyi Gençlik Meclisi Koordinatörü iken MASKİ Basın Yayın Müdürlüğü’ne atanan Alptekin Saran da bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 289
Bu Ay : 4690
Toplam : 4690

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom