Polat'tan Yeni İlçe Başkanına Ziyaret

Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, AK Parti Yeşilyurt Merkez İlçe Başkanlığı’na yeni seçilen Avukat Muhammed Emin Yalçınkaya ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Polat'tan Yeni İlçe Başkanına Ziyaret Malatya Haber

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, ziyarette yaptığı konuşmada, ‘Yeşilyurt Belediyesi olarak halkımıza ve yaşadığımız ilçeye hizmet etmek en önemli hedefimizdir. Yeşilyurt için çok önemli ve güzel projelerimiz var. Bu projelerimizi hayata geçirmeye başladık. Vatandaşlarımız için sosyal yaşantısı modern ve gelişmiş bir kent meydana getireceğiz" dedi.

Polat, "Yeşilyurt İlçe Teşkilatı ve Yeşilyurt Belediyesi, birlik ve beraberlik içerisinde çok güzel çalışmalar ortaya koydu. Bundan sonrada birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak, şehrimizi modern bir kimliğe kavuşturacağız " şeklinde konuştu.

AK Parti Yeşilyurt Merkez İlçe Başkanı Avukat Muhammed Emin Yalçınkaya ise, "AK Parti Yeşilyurt Merkez İlçe yönetimi olarak bizlerde ilçemize ve halkımıza en iyi hizmeti getirmek için gayret göstereceğiz. Bu hizmeti kim getirecekse elbette ki destekçisi olacağız. Bizlerde katkı sunacağız" ifadelerini kullandı.

Yalçınkaya, “Söz konusu Yeşilyurt ve burada yaşayan halkımızdır. Yeşilyurt'a hizmet yapılacaksa, burada doğrudan herkesin katkısı desteği olmalıdır. Bizler üzerimize düşen bir görevde bu katkıyı ve desteği her zaman sağlamaya hazırız. Yeşilyurt’umuz ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 14
Bugün : 886
Bu Ay : 1404
Toplam : 1404

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom