Türkiye'nin Yüz Akı Bir Saray Olmuş

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu, 81 il, 160 ilçeden gelen 365 Oda ve Borsa Başkanı ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Türkiye'nin Yüz Akı Bir Saray Olmuş Malatya Haber

Ziyarete katılan Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, “Sayın Cumhurbaşkanımızı makamında ziyaret etmenin mutluluğunu yaşadık. Türkiye’nin Vizyonuna yakışır bir Cumhurbaşkanlığı Sarayı olmuş. Sayın Cumhurbaşkanımıza kayısımızı ikram ettik” İfadesini kullandı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen organizasyon ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda ziyaret ettiklerini ifade eden Erkoç, ziyaret ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Erkoç, “TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisakcıklıoğlu’nun başkanlığında tüm oda ve borsa başkanlarımız ile birlikte Sayın Cumhurbaşkanımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendilerine kayısı ikram ettik. Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nı bize gezdirdiler.

Çok gururlandık. Kendilerine de memnuniyetimizi dile getirdik. Hakikaten Türkiye’nin yüz akı bir saray olmuş. Emeği geçenlerin eline sağlık. Sayın Cumhurbaşkanımız ile ekonomik meseleler hakkında istişarede bulunduk. İş Dünyası olarak görüşler sayın Cumhurbaşkanımıza aktarıldı. Kendisi de bizleri kırmadı dinledi. Ben kendilerine bizi kabul ettikleri için bir kez daha şükranlarımı sunuyorum. Oldukça verimli bir ziyaret oldu” dedi.
Ziyarette Cumhurbaşkanı Erdoğan oda başkanları ile tek tek tokalaşarak kısa sohbetler etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 295
Bu Ay : 7092
Toplam : 7092

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom