Yeni Malatyaspor'a Destek İstediler

Yeni Malatyaspor yönetimi ve teknik heyetine yönelik eleştiriler üzerine Malatyaspor Taraftarlar Derneği ve Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Malatya Şubesi ortak basın açıklaması yaptı. Murat Soysal ve Akif Çelik’in yaptığı açıklamalarda takıma duyulan güven bir kez daha vurgulandı.

Yeni Malatyaspor'a Destek İstediler Malatya Spor

İlk olarak söz alan Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Malatya Şube Başkanı Akif Çelik, “Bizler her zaman birlik ve beraberlikten yana olduğumuzu söyledik. Ama görüyoruz ki bu ortamı bozmak isteyen art niyetli kişiler var. Birileri artık kişisel menfaatlerinden vazgeçsin. Bu memlekette kimin kimi nasıl kullandığını, geçmişte ve günümüzde çok iyi gördük. Bunların derdi Malatyaspor’un şampiyon olup olmaması değil, bunlar için teknesine su taşıdıklarının düşünceleri önemli. Biz, Malatya ve ülke sporuna zarar veren bu kişileri kınıyoruz” dedi.

Malatyaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Murat Soysal ise, şu süreçte herkesin yaptığı değerlendirmelere dikkat etmesi gerektiğini ifade ederek, “Yıllarca Malatyaspor’un başarılı olması ve hak ettiği yere dönmesi için her platformda birlik beraberlik içerisinde olmamız gerektiğini önemle belirtmemize rağmen geçtiğimiz gün yayınlanan bir spor programında yapılan yorumlar camiamızı rahatsız etmiştir. Bizler için kutsal olan Malatyaspor’dur. Bu takımın hocası, yöneticisi ve futbolcusu bizim için her zaman önemli ve değerlidir. Kaldı ki Malatya spor camiası şampiyonluğa bu kadar inanmış, birliktelik ortamını yakalamış ve şampiyonluğa yakınlaşmışken yapılan yorum ve değerlendirmeler art niyetlidir. Spor geçmişi ve ilişkileri daima şaibe dolu bu kişiyi, konuşturanları ve arkalarındaki gizli güçleri çok iyi bildiğimizi net bir şekilde ifade ediyorum. Malatyaspor’un iyi gidişini bozmak adına yapılan bu çirkin yorumları yapanları en sert şekliyle kınadığımızı bildirerek, büyük Malatyaspor camiasını yakalamış olduğu birlik beraberlik ortamını bozmadan yoluna devam etmesi gerektiğini önemle belirtiriz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 855
Bu Ay : 8001
Toplam : 8001

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom