Rıdvan Budak'tan Vali YIlmaz'a Ziyaret

Battalgazi Belediyespor Başkanı Rıdvan Budak, Battalgazi Kaymakamı Vedat Yılmaz’ı ziyaret etti. Başkan Budak, burada Kaymakam Vedat Yılmaz’a Battalgazi Belediyespor’un formasını hediye etti.

Rıdvan Budak'tan Vali YIlmaz'a Ziyaret Malatya Haber

Beraberinde Battalgazi Belediyespor Asbaşkanı Şahin Uslu, Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Güler ve Antrenör İzzettin Köse ile birlikte Battalgazi Kaymakamı Vedat Yılmaz’ı ziyaret eden Battalgazi Belediyespor Başkanı Rıdvan Budak, “Sayın Kaymakamımıza vakit ayırdığı için teşekkür ediyoruz. Kaymakamımız, Battalgazispor’un da ciddi anlamda yanında olmuştur. Beraberce maçlarımızı izledik. Spora ve sporcuya verdiği destekten dolayı kaymakamımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Battalgazi Kaymakamı Vedat Yılmaz ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Umut ediyorum ki Battalgazispor hem futbolcu yetiştirecek, hem de takımı bir üst lige taşıyacaktır. Başkanımıza ve emeği geçenlere sonsuz teşekkür ediyorum. Bizlerde kaymakamlık olarak elimizden gelen tüm desteği olacağız” ifadelerini kullandı.
Ziyaret esnasında Battalgazi Belediyespor Başkanı Rıdvan Budak, Battalgazi Kaymakamı Vedat Yılmaz’a Battalgazi Belediylespor’un formasını hediye etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 206
Bu Ay : 6186
Toplam : 6186

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom