Sağlık İçin Yürümeye Devam Ettiler

Sağlıklı Yaşam ve Hareket Yılı kapsamında fiziksel aktivite alışkanlığının önemini vurgulamak amacıyla yürüyüş etkinlikleri devam ediyor.

Sağlık İçin Yürümeye Devam Ettiler Malatya Yaşam-Sağlık

Sağlıklı Yaşam ve Hareket Yılı kapsamında Milli Eğitim İl Müdürlüğü ile yürüyüş gerçekleştirildi. Yürüyüş, Kongre Kültür Merkezi önünden başlayıp Halk Sağlığı Müdürlüğü önünde sonlandı.

Yürüyüş öncesi açıklamalarda bulunan Halk Sağlığı Müdürü Dr. Kemal Şener, "2014 yılı Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından “Sağlıklı Yaşam ve Hareket Yılı” olarak ilan edildi. Bizler de bu çerçevede 2014 yılı içerisinde sağlıklı yaşam yürüyüş etkinlikleri düzenliyorduk. Farklı kurum ve kuruluşların ev sahipliğinde sağlıklı yürüyüş etkinliklerimize devam ediyoruz. Yürüyüş etkinliğimizi hareketsiz hayatın sağlık açısından zararlı olduğunu göstermek, özellikle de halkımıza unuttukları yürümeyi hatırlatmak açısından yapıyoruz" dedi.

Yürüyüşe Malatya İl Sağlık Müdürü Dr. Nail Umay, Kamu Hastaneleri Birliği Tıbbi Hizmetler Başkanı Dr. Fikret Serin, Milli Eğitim Şube Müdürü Yalçın Taşpınar, sağlık personelleri ve öğrenciler katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 62
Bu Ay : 2606
Toplam : 2606

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom