Şahin, Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman’ı ziyaret etti.

Şahin, Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti Malatya Haber

Ziyarette konuşan Karaduman Şahin’e teşekkür ederek, “Malatya Gazeteciler Cemiyeti bu 25 yıllık süre içinde hiçbir siyasi görüşün ve hareketin, her hangi bir ekonomik gücün etkisinde kalmamıştır. Becerebildiği ölçüde Malatya’nın mutluluğu ve refahı için çaba sarf etmiştir. Ama bundan başarılı olmuştur olamamıştır. Bunu Malatya kamuoyunun taktirine bırakıyorum” dedi.

Milletvekili Şahin ise, “Gerçekten Cemiyetin gecesine başta ilin bütün protokolü ve siyasileri başta olmak üzere yerel yöneticilerimiz hem derneğimizin yanındaydılar ve hemde başkanımızın arkasında olduğunu gösterdiler. Ben cemiyetimizin nice 25 yıllara kurumsal kimlikleri ile bu tarafsız duruşları ile İnşallah icra etmeyi Cenab-ı Allah nasip etsin. Haydar Karaduman ile beraber biz cemiyetimizi tanıdık.

Basın bizim özellikle olmazsa olmazlarımızdandır. Hep yasama, yürütme, yargı kuvvetler ayrılığı vardır. Dördüncü bir kuvvette özellikle basının var olduğunu da bilinçli içerisindeyiz. Haydar Karaduman’ın cemiyetin 25. Yıl gecesinde söylemiş olduğu ‘sorumluluklarımızı sorunlarımızdan önde tuttuk’ sözü çok anlamlı. Biz siyasilerde sorunlarımız olabilir ama asıl sorunlarımız bu ülkenin bu milletin. Bu şehrin refah ve mutluluğu için görev bilinçli içerisinde o sorumluluklarımızı taşımak zorundayız. Yerel basın, ulusal basının mutfağıdır” dedi.

Ziyaretin anısına Karaduman tarafından Şahin’e 25. Yıl kristal kupası hediye edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 482
Bu Ay : 6462
Toplam : 6462

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom