Yeşilyurt AK Parti'de Yeni Aday

AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Bayram Taşkın, ilçe kongresinde yeniden aday olmadığını ve adayın Muhammed Yalçınkaya’nın olduğunu kendisinin ise Milletvekili aday adayı olacağını söyledi.

Yeşilyurt AK Parti'de Yeni Aday Malatya Siyaset

AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Bayram Taşkın, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin’i ziyaret etti. Taşkın ziyarette yaptığı konuşmada, “Yeşilyurt merkez ilçe kongremizi 14 Aralık günü Belediye Konferans Salonu’nda icra edeceğiz. 1.5 yıllık bir görev süresinden sonra kongreye gideceğiz. Bu kongrede Hukuk ve Siyasi İşler Başkanımız ve değerli meslektaşım Av. Muhammed Emin Yalçınkaya’ya devredeceğim. Nasip ise bundan sonra Malatya’da durmak yok, yola devam edeceğiz ve siyasete devam edeceğiz. 2015 milletvekilliği için müracaatımız olacaktır” dedi.

Ziyarette konuşan Keskin, “Önemli olan milletin gönlünü kazanmak, milletle iç içe olmak. Siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşları demokrasinin vazgeçilmez kurumlarıdır. İnşallah yukarıdan atamalar yapılmadan milletvekilliği için halka danışılır. Sayın cumhurbaşkanımızda ve sayın başbakanımızda her zaman milletin iradesine güveniyor. Bizim de geldiğimiz görevler milletlin iradesi iledir. Milletin iradesi ile gelenlere de saygı duymak lazım. Milletin iradesi olmaz dendiği zaman bu saygısızlık olur. Ben size başarılar diliyorum. Önemli olan hizmet etmektir. Rahmetli Özal’ın da dediği gibi, ‘Halka hizmet Hakk’a hizmettir.’ Halka rağmen siyaset yapılmaz. İnsanların içerisinde, sıkıntılı zamanlarda yanlarında olursanız siyasetin en tatlı tarafını yakalamış olursunuz. Vatandaştan kopuk siyaset yapılmaz. Sadece yukarıya dayanırım, yukarıya dayanarak listeye girerim anlayışı çok yanlıştır. İnşallah başarılı olursunuz. Kongreniz hayırlı olsun” ifadelerini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 622
Bu Ay : 6602
Toplam : 6602

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom