Esenlik Kazandırıyor Sona Erdi

Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz; ‘2014’te toplam 15’i otomobil olmak üzere 195 adet hediye müşterilerimize dağıttık.

Esenlik Kazandırıyor Sona Erdi Malatya Ekonomi

26 Ağustos 23 Kasım tarihleri arası gerçekleştirilen Esenlik Kazandırıyor Kampanyası, Malatya’da yapılan çekiliş ile sona erdi. Malatya, Kahramanmaraş, Gölbaşı ve Elbistan Süpermarket şubelerinde sürdürülen ve toplam 519 bin biletin satıldığı kampanyada 15 adet otomobil, 36’şar adet Galaxy Note 3, derin dondurucu, led tv, bulaşık makinesi, bisikletsahipleri ile buluştu.

İlk otomobil sahibini belirlemek üzere çekiliş yapan Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ercan Turan; ‘Esenlik yaklaşık 3.000 personeli ile hemen hemen her sektörde lider konumu ile Malatya’nın gurur kaynağı ve ilimiz için büyük bir kazanım. Bu çekilişler bizlere şunu öğretmekte. Esenlik kazandığı her kuruşu Malatya’ya harcamakta. İnovatif projeleriyle, girişimci ruhuyla ve bu enerjik yapısıyla gurur duyduğumuz bir kuruluş’ ifadelerini kullandı.

Esenlik’in Malatya için bir değer olduğunu söyleyen Maski Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir ise; ‘Yaklaşık 4 -5 aydır Malatya’dayım. Bazı kişiler ve kurumlar vardır, namı her yerden duyulur. Malatya’ya gelmeden duyduğum kurumlardan biri Esenlik’tir. Halkın içerisinde Malatya için önemli bir değer olan bu şirket yöneticilerimizi başarılarından dolayı kutluyorum’ şeklinde konuştu.

Esenlik’in güvenmekte haklı olduğumuz bir kurum olduğunu dile getiren Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Danışmanı Av. Ali Yıldırım; ‘Sadece ticari anlamda faaliyette bulunmayan Malatya’yı Türkiye’de temsil eden bir şirketimiz. Esenlik bizim için Malatya, Malatya ise Esenlik. Bu mübarek Cuma gününde muhtaç olan bir aileye hediyenin çıkmasını temenni ediyorum’ dedi.

Kazandığını tekrar müşterisi ile paylaşan bir şirket olduğunu söyleyen, Malatya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Alican Bozkurt; ‘Malatya’ya yaptığımı hizmetlerden dolayı başta Genel Müdürümüz Hulusi Boyraz ve ekibini kutluyorum. Kazandığını müşterisiyle paylaşan bir kurum olduğu için tebrik ediyorum’ dedi.

Esenlik’in artık büyük bir aile olduğunu söyleyen Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz; ‘2014’te toplam 15’i otomobil olmak üzere 195 adet hediye müşterilerimize dağıttık. Esenlik çalışanı, müşterisi, tedarikçisiyle artık büyük bir aile. Esenlik kazandıkça artık bölgemiz kazanıyor. Şehri ile el ele vererek sürekli büyüyen ve gelişen bir kurumuz. Bir sonraki yıllarda kampanyalarımızı daha da geliştirip, büyüterek sürdüreceğiz’ şeklinde konuştu.

Yapılan son çekiliş ile birlikte 4’ü otomobil olmak üzere 24 adet hediye dağıtıldı. Kampanya çekiliş sonucuna www.esenlik.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 392
Bu Ay : 4758
Toplam : 4758

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom