3 Otomobil Ve 60 Hediye Dağıtıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Esenlik marketlerin, Kahramanmaraş’ta 3 adet otomobil ile birlikte 60 adet hediye dağıttığı bildirildi.

3 Otomobil Ve 60 Hediye Dağıtıldı Malatya Haber

Malatya Büyükşehir Belediyesi Esenlik Şirketi tarafından yapılan açıklamada, “Esenlik Kazandırıyor Kampanyası Kahramanmaraş son çekilişi 12 Şubat Şubesi önünde gerçekleştirildi. 3 ay süren kampanyada 3 adet otomobil ile birlikte 60 adet hediye dağıtıldı” ifadeleri kullanıldı.

Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz, "Kaliteyi öncelik olarak kabul ederek, uygun fiyata sizlere ulaştırma çabasındayız. Kanaatle elde etmiş olduğumuz karı müşterimizle paylaşmayı artık misyon olarak görüyoruz. Şirketimizi bölgesel bir marka yapmak için çalışmalarımız devam ediyor. Biz bu bölgenin bir projesiyiz, bu bölge için çok farklı projelerimiz var. Gittiğimiz yerin yerli üretimini destekliyoruz ve Esenlik’ten yaptığınız her alışverişte sizler kazanacaksınız. Esenlik’in üretim altyapısını güçlendirmek için gıdada Nergis ve temizlikte Epak markasını geliştirmeye devam ediyoruz. Kimyada nakliye çok pahalı olduğu için ulusal birçok markayı pahalıya tüketiyoruz. Temizlikte yerli markamız olan Epak markamız bu açıdan çok önemli. Markalarımızı güçlendirmeye devam edeceğiz. Bölgelerimize yatırımlarımız devam edecek, şube açılışlarımızı hızlandıracağız" dedi.

MÜSİAD Kahramanmaraş Onursal Başkanı Ali Cilve ise, "Biz artık bu kadar deneyimden dolayı Esenlik’i Kahramanmaraş’ımızın bir müessesi olarak görüyoruz. Ekonomik ve sosyal olarak yaptığı yardımlardan dolayı şirket yöneticilerimize teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

1 adet otomobil, 4’er adet Galaxy Note 3, derin dondurucu, led tv, bulaşık makinesi, bisiklet kazanan talihliler yapılan çekilişle belirlendi.

Çekiliş sonucunun, www.esenlik.com.tr adresinden öğrenilebileceği kaydedildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 931
Bu Ay : 4729
Toplam : 4729

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom