Eğitime Katılanlara Sertifikaları Verildi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Esenlik Şirketi çalışanlarına eğitim sonrasında sertifika verildi.

Eğitime Katılanlara Sertifikaları Verildi Malatya Eğitim

Eğitim çalışmaları konusunda açıklamalar yapan Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz; "Kurumsal şirket kültürümüzün yerleşmesi ve gelişmesi için, zamanımızın özelliği olan hızlı değişime adaptasyon sağlamak hatta öne geçmek için, kurum içi eğitim çalışmalarına büyük bir önem veriyoruz. Amacımız, dinamik bir çağda yenilenmenin ve dinamik piyasalarda önde ve öncü kalabilmenin yolunu açmak.

Üretim teknolojilerinden iletişim teknolojilerine, pazar koşullarından pazarlama tekniklerine, yerelden küresele rekabet koşullarına varıncaya kadar her alanda baş döndüren bir değişim ve farklılaşım yaşanmakta. Bu değişimlere ayak uydurmak aynı zamanda, temel ilkemiz olan insan odaklı iş geliştirme ve müşteri memnuniyetinin de zorunlu kıldığı bir durum. Bu anlamda Esenlik olarak, bilgiye, bilginin öğretilmesi ve yayılmasına, onun vatandaşlarımızın hayat kalitelerine artılar katacak şekilde kullanılmasının sağlanmasına verdiğimiz önemle eğitim çalışmalarımızı düzenliyoruz’ ifadelerini kullandı.

Boyraz, "Esenlik bünyesinde oluşturulan bir eğitim takımı koordinasyonunda, dışarıdan davet edilen değişik üniversitelerden öğretim üyeleri ve alanında uzman eğitmenler desteğinde eğitim faaliyetleri periyodik ve sürekli olarak yapılıyor" dedi.

Eğitim çalışmaları sonucunda sertifika almaya hak kazanan personele sertifikalarını Genel Müdürümüz Hulusi Boyraz takdim etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 218
Bu Ay : 7015
Toplam : 7015

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom