Polat, Sanatçılarla Bir Araya Geldi

Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın ev sahipliğinde Malatya Vali Yardımcısı Ömer Dağdeviren, Yeşilyurt Kaymakamı Nesim Babuhanoğlu ve film festivali onur konuğu Nastassja Kinski’nin katılımıyla Ramada Otelde gerçekleşen organizasyona, Uluslararası Film Festivaline katılmak üzere ilimizde bulunan sanatçılar, yönetmenler ve organizasyon sebebiyle Malatya'da bulunan misafirler katıldı.

Polat, Sanatçılarla Bir Araya Geldi Malatya Haber

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “ Su Arıtma Tesislerinde düzenlenen törene Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara, Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Eryılmaz, Cuma Özdemir, Mehmet Akif Yavuzlu, AK Parti Merkez ilçe Başkanı Neşet Yıldırım ile belediye meclis üyeleri ile belediye birim müdürleri katıldı. İlimizde bu yıl 5. Uluslararası Film Festivalini gerçekleştiriyoruz.

Film Festivalinde Yeşilyurt Belediyesi organizasyonun bir parçası olarak yer alıyor. İmkânlarımız ölçüsünde ilçemizi en güzel şekilde sinemacılarımızın, gazetecilerimizin, misafirlerimizin dikkatine sunmaya çalıştık, en güzel şekilde temsil etmeye gayret gösterdik. 5. Uluslararası Film Festivali çerçevesinde ilimizde misafir olan bugün özellikle davetimize icabet eden tüm misafirlerimize teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum. Bugün birbirinden değerli konuklarımızla 5. Film Festivali sebebiyle bir aradayız, bu tür organizasyonları çok önemsiyorum. Film festivalimizin daha da geliştirilerek büyümesinden yanayım. Çünkü siz fiziki olarak büyürken eğer sanatsal alanda aynı büyümeyi gerçekleştiremezseniz, bir yanınız hep eksik kalacaktır” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 792
Bu Ay : 4349
Toplam : 4349

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom