Beşiktaş Kardeş İlçe Oldu

Veli Ağbaba yaptığı açıklamada, “kardeş belediyecilik” fikrinin sadece belediyeler arası araç, teçhizat veya donanım paylaşımının çok ilerisinde bir düşüncedir.

Beşiktaş Kardeş İlçe Oldu Malatya İlçe

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ‘Batıdan Doğuya Kardeş Belediyeler Projesi’ kapsamında İstanbul Beşiktaş Belediyesi ile Malatya Hekimhan ve Arguvan Belediyeleri kardeş oluyor. CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, projenin meyvelerini vermeye başladığını kaydetti.

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı tarafından organize edilen ‘Batıdan Doğuya Kardeş Belediyeler Projesi’ Adıyaman’da başlatılmış, proje kapsamında bugüne kadar Niğde, Muş, Balıkesir, Çanakkale ve Zonguldak'ı ziyaret eden ve belediyelerin kardeşliğini sağlayan CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, kardeşlik projesinin meyvelerini vermeye başladığını kaydetti.

İSTANBUL’DAN MALATYA’YA KARDEŞ GELİYOR

Proje kapsamında Hekimhan ve Arguvan Belediyeleri ile İstanbul Beşiktaş Belediyesi kardeş olmaya hazırlanıyor. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba beraberinde Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar ve Beşiktaş Belediye Meclis Üyeleriyle birlikte 27 Kasım Perşembe Günü Hekimhan ve Arguvan’a çıkarma yapmaya hazırlanıyor.

“CHP’Lİ BELEDİYELERDEKİ DEĞİŞİMİ HERKES GÖRECEK”

Ağbaba yaptığı açıklamada, “kardeş belediyecilik” fikrinin sadece belediyeler arası araç, teçhizat veya donanım paylaşımının çok ilerisinde bir düşünce olarak doğduğunu belirterek, proje ile sadece kamyon, kepçe gibi malzeme desteği değil, bölgede gözle görülebilir bir değişiklik oluşturacak, halkın beğenisini kazanacak çalışmaların yapılmasının planlandığını kaydetti. Bugüne kadar kardeş belediye yapılan belediyeler arasında çok önemli mesafelerin alındığını belirten Ağbaba, projenin meyvelerini vermeye başladığını ifade ederek, önümüzdeki yaz aylarından itibaren CHP’li belediyelerdeki değişimin tüm toplum tarafından görüleceğini belirtti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 424
Bu Ay : 3868
Toplam : 3868

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom