Burada Sürekli Kaza Oluyor

Malatya’da önlem alınmayan kavşakta bir kaza daha meydana geldi.

Burada Sürekli Kaza Oluyor Malatya Asayiş

Edinilen bilgiye göre kaza, Yeşilyurt Yolu Tecde Mahallesi Kayısı Araştırma İstasyonu yanı Durak Sokak kavşağında meydana geldi. İki otomobilin çarpışması sonucu bir kişi yaralandı. Otomobillerde ise maddi hasar oluştu.
Bu arada, sözü edilen yerde, yol genişletme çalışmaları yapıldığı ancak kavşakta düzenleme yapılmaması nedeniyle sürekli kazaların meydana geldiği bildirildi.

Sözü edilen yerde ikamet eden apartman yöneticisi Gülbay Karaman, “Işığı olmayan ve kavşak düzenlemesi yapılmayan burada sürekli kazalar meydana geliyor. Yol düzenlemesi tamamlanıncaya kadar bu kavşakta dubalarla Fahri Kayahan Bulvarı girişi gibi geçici kavşak düzenlemesi yapılmalıdır” dedi.

Diğer yandan, Tecde Mahallesi Muhtarı Ali Yiğit de, konuyu Malatya Büyükşehir Belediyesi ilgili ve yetkililerine ilettiğini ifade ederek, “Burada sürekli kazalar meydana geldiğini ve önlem alınmasını talep ettik. Yolda çalışmaların sürdüğü ve buraya kavşak yapılacağı iletildi. Ancak, biz de geçici olarak Fahri Kayahan Bulvarı girişi gibi geçici dubalarla kavşak düzenlemesi yapılmasını önerdik” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 241
Bu Ay : 3798
Toplam : 3798

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom