Ulusal Basıncılar Malatya'da Ağırlandı

MİAD tarafından organize edilen “MİAD Kadın Kolları Ulusal Basın Mensupları ile Malatya Gezisi” programı kapsamında konuk edilen ulusal basının gazeteci-yazarları İnönü Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Kalegöl Otel’de ağırlandı.

Ulusal Basıncılar Malatya'da Ağırlandı Malatya Haber

İnönü Üniversitesi, Turgut Özal Tıp Merkezi, Karaciğer Nakli, Güneş Enerjisi Santrali ve Sosyal Sorumluluk Projeleri başta olmak üzere birçok konu hakkında bilgiler veren Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik, konuk gazeteci-yazarlar tarafından yöneltilen sorular da cevapladı.

Kahvaltı programı sonrası İnönü Üniversitesindeki gelişmelerin yerinde anlatıldığı Kampüs turunda ilk durak İnönü Üniversitesi Hasta Yakınları Konukevi oldu. Bir Sosyal Sorumluluk Projesi olan ve konuk Gazeteci-Yazarlar tarafından ilgiyle gezilen Hasta Yakınları Konukevi hakkında Turgut Özal Tıp Merkezi Başhekimi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Aslan bilgi verdi.

Daha sonra Kampüs içerisinde oluşturulan Güneş Enerjisi Santrali gezdirilen gazeteci-yazarlara Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ünsal Özgen tarafından bilgi verildi. Türkiye’de bu büyüklükte bir ilk olan ve 5,3 MW kapasiteli Güneş Enerjisi Santralini fotoğraflayan konuklar, başarılı ve örnek bir proje ile karşılaştıklarını belirttiler.

Burada çekilen toplu fotoğraf sonrası uğurlanan gazeteci-yazarlar, Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik’e teşekkür ederek İnönü Üniversitesinden mutlu ayrıldıklarını ifade ettiler. Konuklara, Malatya Türküleri I-II albümlerinin de içinde yer aldığı hediye paketleri takdim edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 860
Bu Ay : 3404
Toplam : 3404

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom