Kış Dönemi Çalışmaları Devam Ediyor

Malatya 12 Dev Adam Basketbol Okulu, kış dönemi çalışmalarını sürdürüyor.

Kış Dönemi Çalışmaları Devam Ediyor Malatya Spor

Türkiye Basketbol Federasyonu’nun organizasyonuyla binlerce çocuk basketbol sporuyla tanışmaya devam ederken, Malatya 12 Dev Adam Basketbol Okulu kış dönemi çalışmalarına devam ediyor.

Malatya 12 Dev Adam Basketbol Okulu, proje kapsamında yaz ve kış dönemlerinde ara vermeden basketbol sporcuları yetiştiriyor. Malatya 12 Dev Adam Basketbol Okulu İdari Koordinatörü Erol Akdeniz ve Antrenör Bayram Acar yönetiminde geleceğin basketbolcuları, hem basketbolla ilgili temel bilgiler alıyor hem de takım olma hüviyetini kazanıyor.

Malatya 12 Dev Adam Basketbol Okulu Antrenörü Bayram Acar, "12 Dev Adam Basketbol Okulumuz her sene olduğu gibi bu yılda faaliyetlerine yoğun bir şekilde devam ediyor" dedi.

Acar, basketbolla ilgili temel ve uygulamalı eğitim verdiklerini kaydederek, "Okulumuzda ağırlıklı olarak yeni katılan sporcularımız yer alıyor. Bu nedenle de bu sporcularımıza temel eğitimler veriyoruz. Çocukların ilk etapta top sürmeleri, pas vermeleri ve ribaunt almalarını sağlıyoruz. Son haftalarda ise takım oyunu üzerinde durduk. Topu paylaşma, müdafaa, hücum ve savunma eğitimleri verdik. Yetenekli sporcularımız var. Verdiklerimizin karşılığını rahat bir şekilde alabiliyoruz. Top sürmeyi bilmeyen çocuklarımız vardı. Ama şuanda o çocuklarımız çok iyi ilerleme sağladılar" ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 29
Bu Ay : 2513
Toplam : 2513

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom