Mesut Dedeoğlu, Partilerle Bir Araya Geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, "Türk milleti hiçbir zaman teröristlerle masaya oturmamıştır" dedi.

Mesut Dedeoğlu, Partilerle Bir Araya Geldi Malatya Siyaset

Bir dizi açılış ve temaslarda bulunmak üzere Malatya'ya gelen Dedeoğlu, MHP İl Teşkilatı'nda partililere hitap etti.
Dedeoğlu, 'çözüm süreci diye bir şey yoktur' ifadelerini kullanarak, şunları söyledi: "Bir problem mi vardı da, ortaya çözüm sürecini attılar. Bizim MHP olarak kimseyle bir problemimiz yok. Biz Türkiye'de yaşayan 77 milyon insan olarak birlik ve beraberlik içerisinde bin yıldan beri yaşamışız, hiçbir problemimiz yok. Bir çözüm süreci çıkarttılar. Teröristlerle, çözüm süreci diye bir olayı başlatmışlar. Bunu asla kabul etmeyiz. Türk milleti hiçbir zaman teröristlerle masaya oturmamıştır. Türk milletine bunu da yaşattırdılar. Böyle bir durum söz konusu olamaz. Biz bunu MHP olarak asla kabul etmeyiz. Çözüm süreci diye bir şey yoktur."

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "MİT'in içerisinde bir grubun CHP'ye operasyon yapmaya çalıştığı' yönündeki iddialarını da değerlendiren Dedeoğlu, "Mevcut iktidarın kendilerinden başka hiç kimseye tahammülleri yok. Ne muhalefete ne de eleştirenlere asla tahammülleri yok. Buda onun bir sonucu olarak, 'şu partiyi karıştırın, bu partiyi karıştırın' bunlarla uğraşıyorlar" ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 1097
Bu Ay : 1832
Toplam : 1832

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom