Ertuğrul Erdemir Hedefini Büyüttü

Türkiye Büyük Erkekler Ferdi Boks Şampiyonası 3. Grup Müsabakaları'nda 49 kilogramda altın madalya kazanan milli boksör Ertuğrul Erdemir, gözünü Türkiye Şampiyonluğuna dikti.

Ertuğrul Erdemir Hedefini Büyüttü Malatya Haber

Sivas'ta yapılan Türkiye Büyük Erkekler Ferdi Boks Şampiyonası 3. Grup Müsabakaları'nda 49 kilogramda birinci olan ve altın madalya kazanan Erdemir, Türkiye şampiyonası finallerinde mücadele etme hakkını kazandı.
Milli boksör, Turgut Özal Kamp Eğitim Merkezi'nde Türkiye Şampiyonası hazırlıklarına başladı. Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Boks Antrenörü Hakan Korkmaz nezaretinde çalışmalarını sürdüren Erdemir, kilosunda Türkiye Şampiyonu olmak istiyor.

"20 YILDAN SONRA BÜYÜK ERKEKLER'DE MALATYA'YA ALTIN MADALYA GELDİ"

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Boks Antrenörü Hakan Korkmaz, milli boksör Ertuğrul Erdemir'den Türkiye Şampiyonluğu beklediklerini kaydederek, 20 yıldan sonra Malatya'ya büyük erkeklerde altın madalya getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Korkmaz, Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı'nın kendilerini her anlamda desteklediklerini belirterek, aynı desteği yerel yönetimlerden de beklediklerini dile getirdi.
Milli boksör Ertuğrul Erdemir ise, Malatya'ya altın madalya getirdiği için mutlu olduğunu belirterek, hedefinde Türkiye Şampiyonluğu olduğunu söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 364
Bu Ay : 5558
Toplam : 5558

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom