Eser, Yol Çalışmalarını İnceledi

Malatya’nın Darende İlçe Belediyesi, Malatya Büyükşehir Belediyesi ile koordineli olarak ilçedeki yol asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor.

Eser, Yol Çalışmalarını İnceledi Malatya İlçe

Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, asfaltlama yapılan alanlardaki çalışmaları yerinde inceledi. Yolları asfaltlanan vatandaşlarla sohbet eden Eser, “İmkanlar ölçüsünde alt yapısı tamamlanan yollarımızı sıcak asfalt ile kaplayarak vatandaşlarımızın ulaşımını daha konforlu hale getireceğiz” dedi.

Göreve geldikten sonra yaptıkları çalışma planı ile asfalt kaplanacak alanları belirlediklerini söyleyen Eser, “Büyükşehir Belediyemizle koordineli bir şekilde hizmetlerimizi yürütüyoruz. Alt yapısı tamamlanmış alanlar başta olmak üzere yollarımızı sıcak asfalt ile kaplamayı sürdüreceğiz. Vatandaşlarımızın ayağını yazın toz, kışın çamurdan kurtaracağız. Daha önceden yapılan asfaltlamaya ilave olarak ilçemizin genelindeki yollarımızı yeniden düzenleyerek daha konforlu hale getireceğiz” diye konuştu.

Eser, “Kış gelmeden Sungur, Heyiketeği, Zaviye ve Hacıderviş mahallelerimizdeki asfaltlamayı tamamlamayı hedefliyoruz. Ayrıca daha önceden köy iken mahalleye dönüşen yerleşim alanlarımızdan yolları bozuk olanlarda da onarım ve kaplama çalışmaları yapıldı. Göreve başladıktan sonra ilçe genelinde 20 kilometre yolumuzu sıcak asfalt ile kapladık. İnşallah bu rakamı her geçen gün daha da artırarak hizmetlerimize yenilerini ekleyeceğiz” ifadelerini kullandı.
Sokaklarındaki çalışmadan büyük memnuniyet duyduklarını belirten Sinan Sunguroğlu, belediyenin hizmetlerini ayrım yapmaksızın ulaştırmaya çalıştığını kaydetti. Sunguroğlu, “Mahallemizdeki bazı yollar asfalt ile kaplanmıştı, bugün sokağımızı da sıcak asfalt ile düzenlediler. Ömürlük bir çalışma oldu” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 919
Bu Ay : 1437
Toplam : 1437

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom