Belediyeden Bin 500 Kişiye Aşure

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Kadın Kültür ve Spor Merkezi tarafından bin 500 kişilik “Aşure Günü Buluşması” programı düzenlendi.

Belediyeden Bin 500 Kişiye Aşure Malatya Kültür-Sanat

 Zaviye Mahallesi’nde bulunan Kadın Kültür ve Spor Merkezi’nde gerçekleştirilen programa Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkci, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Arif Emecen, Genel Sekreter Yardımcıları Ertan Mumcu, Zeki Sarılar, Yeşilyurt Kaymakamı Nesim Babahanoğlu, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Doğanyol Belediye Başkanı Recep Gülbey, Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı Başkanı Hasan Meşeli, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren, MÜSİAD Şube Başkanı Mehmet Balin, muhtarlar, AK Parti yöneticileri, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları ile şube müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Programda bir konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, aşurenin önemine vurgu yaparak, “Kültürümüzde aşure önemli bir yer tutuyor. Birliğimiz-beraberliğimiz için çok önemli bir gelenek ve bu geleneği sürdürmemiz gerekiyor” dedi.

Daha sonra AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mahmut Üner Özer’in yaptığı duanın ardından aşure dağıtımı yapıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 276
Bu Ay : 794
Toplam : 794

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom