MTSO Arapgir'de Toplandı

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) ilçelerdeki Yönetim Kurulu Toplantısının ilkini Arapgir’de yaptı MTSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç ve yönetim kurulu üyeleri, ilk önce Kaymakam Tekin Erdemir’i makamında ziyaret etti.

MTSO Arapgir'de Toplandı Malatya İlçe

Tarihi Millet Hanı’nda düzenlenen toplantıda konuşan Hasan Hüseyin Erkoç , yönetim kurulunun aldığı kararla ilçelerdeki esnafın, ticaret erbabının sorunlarını dinlemek incelemek üzere ilk toplantıyı Arapgir’de yaptıklarını söyledi. Erkoç, “İki ay önceki meclis toplantısında bundan böyle divanla birlikte yönetim kurulu toplantılarını ilçelerimizde yapalım diye fikir geldi. İlk olarak sizlerle temasa geçip Arapgir ilçemizde bir ilki gerçekleştirdik. Hem ilçelerimiz yakından tanımak istedik, hem de ilçelerimizdeki bize bağlı olan veya olmayan esnaf arkadaşlarımızı ziyaret ederek, üyelerimizin, hatta ilçelerimizin sorunlarıyla ilgili bizler de sizlere ne derece yardımcı olabiliriz, nasıl katkı sunabiliriz konuşacağız. Bu güzel ortamda bizleri ağırladığınız için şahsım ve yönetim kurulu adına, divan adına sizlere teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

Kaymakam Tekin Erdemir ise, ziyaretten çok memnun olduğunu belirterek, “Bu toplantıların ilçelerde yapılmasının büyük hayırlara hizmet edeceğine eminim. Sizler bu gezide bilgi sahibi oldunuz. Bu bilginizi Malatya’ya döndüğünüzde hemşerilerimize, oradaki insanlara anlatacaksınız. Arapgir’in ne kadar güzel, gezilmeye değer bir ilçe olduğunu bahsedeceksiniz. Ve biz de bu şekilde insanlarımızı, sizleri ağırladığımız gibi onları da ağırlayıp ilçemizin tanıtımını yapacağız. Bu vesileyle sizlere şimdiden çok teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu da, bu ziyaretin çok yararlı olacağını ve önemsediğini belirterek, “Sanayi ve Ticaret Odası’nın Yönetim Kurulu toplantısının burada yapılması çok anlamlıdır diye düşünüyorum” dedi.
Toplantı sonrası klarnet ustası mahalli sanatçı Birol Kömürcü ilçenin mahalli eserlerini sundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 742
Bu Ay : 5108
Toplam : 5108

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom