En Sabırlı Eğitim Yapılıyor

Yeşilyurt Belediye Başkanı H. Uğur POLAT Akşemseddin İşitme Engelliler İlköğretim Okulunu ziyaret ederek, okul hakkında bilgi aldı ve öğrencilerle sohbet etti.

En Sabırlı Eğitim Yapılıyor Malatya Eğitim

             Öğrencilere özel bir ilgi gösteren POLAT, özel eğitime muhtaç olan öğrencilere hizmet etmek bizim en şerefli görevimiz ve boynumuzun borcudur, bu çocuklar yüce rabbimizin bizlere emanetidir, bu emanete sahip çıkmak en önemli görevlerimizdendir. Normal eğitim bir sevap ise bu çocukların eğitiminin sevabı yüce rabbimiz nezdinde kat kat fazla olacağını belirterek burada görev yapan öğretmenlere özellikle teşekkür ettiğini söyledi. Bu okulda yapılacak bütün çalışmalarıdestekleyeceklerini söyleyen POLAT, başta okul müdürü Mustafa ADIGÜZEL olmak üzere bütün çalışanları ve büyük özveriyle çalışan öğretmenleri tebrik etti.

                Okul müdürü Mustafa ADIGÜZEL ise Belediye Başkanı’nın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. ADIGÜZEL; Özel eğitim alanının adeta iğne ile kuyu kazmak gibi olduğunu söylerek,bu alandaki eğitim çalışmalarının büyük bir sabır ve sürekliliği ile başarıya ulaşabileceğini söyledi. Ayrıca bu okulların başarılı ve daha etkili olabilmeleri için paydaş kurumlar ve sivil toplum kuruluşları tarafından da desteklenmesi gerektiğini belirtti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 795
Bu Ay : 5161
Toplam : 5161

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom