Belediyeye 12 Yeni İş Makinesi Eklendi

Yeşilyurt Belediyesi, 12 adet yeni iş makinesi daha Başkan Polat’ın da katıldığı törenle hizmete başladı. Yeşilyurt Belediyesi yedi ayda toplam 32 adet iş makinesini araç filosuna katılmış oldu.

Belediyeye 12 Yeni İş Makinesi Eklendi Malatya Haber

Törende konuşan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “İşlerimizi kolaylaştırmak, hizmette verimliliği arttırmak ve daha iyi hizmet verebilmek için araç parkımızı her geçen gün güçlendirmeye devam ediyoruz. Araç filomuzun güçlü olması, Yeşilyurt Belediyesi’nin güçlü olması demektir. Yedi aylık süreç içerisinde ağır araçlarla ilgili değerlendirmeyi yaptık. Binek araçları kiralama yolunu tercih ederken iş makinelerimizi satın almayı tercih ettik.

Daha önce yol silindiri, mini yükleyici, greyder, asfalt silindiri, toprak silindiri, tekerlekli yükleyici, paletli ekskavatör, ışık kulesi ve finişer satın alarak hizmete başlatmıştık, bugünde kamyonlarımızı teslim alarak hizmete başlatıyoruz. Gerek çalışma araçları, gerekse çekici kamyonlar olmak üzere arazöz, süpürge aracı toplam 32 adet iş makinemizi Yeşilyurt Belediyesi araç filosuna katmış olduk. Bu araçları Devlet Malzeme Ofisi kanalıyla aldık. Yeşilyurt Belediyesi olarak araç ekipmanlarımızı güçlendirmeye devam edeceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 746
Bu Ay : 2328
Toplam : 2328

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom