Vali, Jandarma Karakolunu Ziyaret Etti

Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Battalgazi Köprü Jandarma Karakolunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Vali, Jandarma Karakolunu Ziyaret Etti Malatya Haber

Kaymakam Vedat Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Albay Hasan Aksoy, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Jandarma Üsteğmen Ahmet Eren ve Karakol Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Nihat Sığırcı tarafından karşılanan Vali Kamçı, karakolun görev mıntıkası ve Demiryolu köprüsünde incelemelerde bulunarak bilgi aldı.

İl Jandarma Komutanı J. Kurmay Albay Aksoy tarafından verilen bilgide, nöbetçi kulübeleri dışında Köprüde 15 ve Karakol çevresinde de 18 güvenlik kamerası olmak üzere toplam 33 kamera ile bölgenin gözetlendiği bildirildi. Köprü üzerinde de gerektiği durumlarda devriye görevlendirildiği, Köprünün güvenliğinin en iyi şekilde sağlandığı dile getirilirken, görev alanı içerisine giren alanda da balık avının yasak olduğu belirtildi.

Karakol içerisinde de incelemelerde bulunarak vatani görevini icra eden erlerle görüşerek herhangi bir ihtiyaçları olup olmadığını sorup, hepsinden olumlu cevap alan Vali Kamçı, hayırlı teskereler dileyerek, yanlarından ayrıldı.
Vali Kamçı, Güvenlik Kamera Sistem Odasını da inceleyerek burada görevli personelden sistem hakkında bilgi aldı.
Şeref Defterini de imzalayarak karakoldan ayrılan Vali Kamçı, dönüş yolunda kendisini selamlayan çocukları görünce aracını durdurdu ve çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirerek, hediyeler verdi. Yanına gelen vatandaşlarla da sohbet eden Vali Kamçı, bu sene kayısının olmamasından yakınan vatandaşlara “İnşallah bu sene bol kayısı olur” temennisinde bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 206
Bu Ay : 6186
Toplam : 6186

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom