İlçe Seçim Çalışmalarına Başladık

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Mehmet Demirkaya, parti olarak Malatya’da yeniden teşkilatlanmayı tamamladıklarını ve ilçe seçimlerine başlayacaklarını bildirdi.

İlçe Seçim Çalışmalarına Başladık Malatya Siyaset

 MHP Malatya eski İl Başkanı Avukat Arif Yıldız’ın milletvekili aday adayı olması nedeniyle istifasıyla boşalan MHP il başkanlığına, genel merkez tarafından atanan Mehmet Demirkaya, parti yönetim kurulu üyeleri ve partinin Kadın Kolları Başkanı Ayşe Coşkun ile birlikte basın açıklaması yaptı. Genel merkez tarafından atandıktan sonra yönetimi ve oluşturup görev taksimi yaptıklarını belirten Demirkaya, 7 il başkan yardımcısı ve diğer görevlileri belirlediklerini dile getirdi. Demirkaya, 26 Şubat 2015 tarihine kadar ilçelerdeki seçimleri tamamlayacaklarını söyledi. İlçe seçim tarihlerinin henüz belli olmadığını ve istişareler ile belirleyeceklerini aktaran Demirkaya, “Kongrelerin partimize birlik ve beraberlik getireceğine inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Parti olarak 2015 milletvekili genel seçimine iddialı hazırlanacaklarını ifade eden Demirkaya, “MHP olarak kitle partisi değiliz. Biz, fikir ve ideoloji partisiyiz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 107
Bu Ay : 1636
Toplam : 1636

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom