Asil Ve Yedek Üyeler Seçildi

Malatya 1. Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Mütevelli Heyeti toplantısı yapıldı.

Asil Ve Yedek Üyeler Seçildi Malatya Haber

Vali Süleyman Kamçı, Malatya’da göreve başladığı tarihten sonra ilk kez gerçekleştirilen 1. Organize Sanayi Bölgesi’nin Mütevelli Heyetine toplantısına katılarak başkanlık yaptı.

Vali Kamçı başkanlığında toplanan 1. Organize Sanayi Bölgesi Mütevelli Heyeti toplantısına, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, OSB Müdürü Remzi Yaşar, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı adına Vali Yardımcısı Ömer Dağdeviren ve diğer heyet üyeleri katıldı.

Toplantıda ilk olarak çeşitli nedenlerle üyelikten ayrılan heyet üyelerinin yerine yeni asil ve yedek üyelerin seçimine geçildi. Dört asil ve dört yedek üyenin seçilip onaylandı.

Asil üye olarak Vali Süleyman Kamçı, Vali Yardımcısı Ömer Dağdeviren, Yatırım İzleme Koordinasyon birimi (YİKOB) Müdür Vekili Murat Tunç ve YİKOB Müdür Vekili Ömer Akkuş seçilip onaylanmasının ardından gündemdeki konular görüşüldü.

İlk olarak Denetleme Kurulu Raporu okunarak değerlendirildi. İlave alandaki şahıs parsellerinin Kamulaştırma bedellerinin ödenmesi amacıyla Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nda kredilendirme talebinde bulunulması kararlaştırıldı. Son olarak Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren firmaların yazılı müracaatları ele alınarak değerlendirildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom