MASİAD'dan Vergi Dairesine Ziyaret

Malatya Sanayici ve İşadamları Derneği (MASİAD) Başkanı İbrahim Güngör, “Her partiye eşit mesafede, istihdam arttırmak için çaba gösteren dernek, bir sivil toplum kuruluşuyuz” dedi.

MASİAD'dan Vergi Dairesine Ziyaret Malatya Haber

MASİAD Başkanı İbrahim Güngör ve dernek yönetim kurulu üyeleri, Malatya Vergi Dairesi Başkanı Yunus Poyraz’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti i gerçekleştirdi.

Ziyarette konuşan Vergi Dairesi Başkanı Yunus Poyraz, kendisinin Kahramanmaraşlı olduğunu hatırlatıp, Erzurum’da 6 yıl görev yaptıktan sonra Malatya’ya atandığını belirtti.

Bugünlerde torba yasası çerçevesinde çıkan vergi borçlarının yapılandırması ile meşgul olduklarını belirten Poyraz, ay sonunda sona erecek olan vergi borçlarının yapılandırması imkanından borçluların yararlanmalarını istedi. Bugüne kadar yüzde 23 kadar başvuru olduğunu aktaran Poyraz, “Önümüzdeki günlerde başvurunun artmasını bekliyoruz” dedi.

MASİAD Başkanı İbrahim Güngör ise, gerek MASİAD’ın faaliyetleri ve gerekse de bağlı bulundukları Fırat Sanayici ve İş Dünyası Federasyonu (FIRATSİFED) hakkında bilgi aktardı. Malatya, Elazığ, Bingöl ve Tunceli illerinin bağlı bulunduğu FIRATSİFED’in 9 derneğin bir araya gelmesi ile kurulduğunu ve 250 üyesi bulunduğunu ve yaklaşık 20 bin kişiyi çalıştırdıklarını söyleyen Güngör, MASİAD olarak da 8 bin 500 civarında çalışanımız var” ifadelerini kullandı.
“Her partiye eşit mesafede, istihdam arttırmak için çaba gösteren dernek, bir sivil toplum kuruluşuyuz” diyen Güngör, proje çalışmaları yaptıklarını da kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 729
Bu Ay : 4527
Toplam : 4527

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom