Emekli Orgeneral Kitabını İmzaladı

Emekli Orgeneral Edip Başer, Malatya Park AVM’de, “Kanatsız Uçmak” adlı kitabını imzaladı.

Emekli Orgeneral Kitabını İmzaladı Malatya Haber

Başer, Malatya Park AVM’de, “Kanatsız Uçmak” adlı kitabını imzaladı. Malatya 2. Ordu Komutanlığı’nı 2000-2002 yılları arasında yapan emekli Emekli Orgeneral Edip Başer, gündemde konuşulan bedelli askerlikle ilgili olarak, “Parası olan bedelli olarak askerliğini yapacak. Parasını çıkıştıramayan tam yapacak. Bence bu eşitsizliktir. Bence ikilem oluşturmamak lazım. Ama sonuçta kararı verecek olan Genelkurmay Başkanlığıdır” ifadelerini kullandı.
Başer’in, “Kanatsız Uçmak” adlı kitabının kapağında, “Ana babasız çocukluktan Ordu Komutanlığı’na” ibaresi yer alırken, kitap severler imza programına ilgi gösterdiler.

Bu arada, Malatya Park AVM yönetim kurulu üyesi iş adamı Osman Yurdakul, Başer’i Malatya Park AVM’nin 5’inci yıl kutlamaları çerçevesinde kitaplarını imzalaması için davet ettiklerini belirtip, “Kitabında, gençlerimize başarının yönünü gösteren paşamızın kitabına, ücretsiz olarak imza programı düzenledik” dedi.

Malatya Park AVM kiracılarından Kamil Güley de, Malatya’da 2 yıl görev yapan ve köy gezileri ile halkın gönlünde taht kuran Edip Başer’i Malatya’da bir kez daha görmekten mutlu olduklarını ifade ederek, “Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin 5’inci kuruluş yıldönümü nedeniyle dolu dolu etkinlikler düzenlenmesi, bizleri ziyadesiyle memnun etti. Bu kapsamda Emekli Orgeneral Edip Başer paşamızın da kitaplarını imzalaması, kuruluş yıldönümüne ayrı bir renk kattı” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 851
Bu Ay : 4408
Toplam : 4408

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom