Yeşeren Umutlar Eğitim Derneği Açıldı

Fikret Çatalkaya, "Dünya hayatı var olduğu müddetçe, iyilik ve kötülük de devam edecektir. Huzur ve barıştan yana olan, ayrıştıran değil birleştiren bir misyonla kurulduk" dedi.

Yeşeren Umutlar Eğitim Derneği Açıldı Malatya Kültür-Sanat

Malatya'da, Yeşeren Umutlar Eğitim Derneği'nin açılışı gerçekleştirildi.

Yeşiltepe Mahallesi'nde bulunan Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan çok amaçlı sosyal tesiste hizmet verecek olan derneğin açılışı, Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertan Mumcu'nun katılımıyla gerçekleştirildi.

Derneğin açılışında konuşan Yeşeren Umutlar Derneği Başkanı Fikret Çatalkaya, "Dünya hayatı var olduğu müddetçe, iyilik ve kötülük de devam edecektir. Mahallemizde ve bölgemizde olmasını istemediğimiz kötü alışkanlıkları çevremizde görmekteyiz. Bu tasvip etmediğimiz olaylar karşısında, Yeşeren Umutlar Eğitim Derneği olarak yaratılış gayesini bilen, bu doğrultuda mahallemizde ve bölgemizde yaşayan büyüklerimizi, gençlerimizi ve çocuklarımızı öğrenen, öğreten, üreten, ilim ve bilimi kuşanan, kendisine güvenen ve güvenilen, verilen emanete ihanet etmeyen, huzur ve barıştan yana olan, ayrıştıran değil birleştiren bir misyonla kurulduk" dedi.

Fırat Kalkınma Ajansı (FKA) Kurulu Başkanı İbrahim Gezer ise, Yeşeren Umutlar Eğitim Derneği'nin önemli bir misyon üstlendiğini ifade ederek, "Bu derneğin bir sorumluluk bilincinden dolayı kurulduğu çok açık. Daha iyi bir neslin yetişmesine katkı sunmak amacıyla kurulan bu derneğe, hepimizin katkı sunması gerekiyor" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 679
Bu Ay : 5873
Toplam : 5873

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom