Vali Kamçı, İlçeleri Ziyaret Ediyor

Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Kale ilçesine yaptığı ziyaretinin ardından Battalgazi ilçesini de ziyaret etti.

Vali Kamçı, İlçeleri Ziyaret Ediyor Malatya Haber

Malatya Valiliği görevine 16 Eylül 2014’de başlayan ve ilçeleri tanımak için ziyaretlerini sürdüren Vali Kamçı, Kale İlçesi’nde Kaymakam Ferhat Sinanoğlu, Belediye Başkanı Cemal Akdemir ve daire müdürleri tarafından karşılandı.
Kaymakamlık makamında Kaymakam Sinanoğlu’ndan aldığı brifingin ardından, İlçe Belediyesini ziyaret eden Vali Kamçı’yı Başkan Akdemir ve meclis üyeleri karşıladı. Vali Kamçı, ilçenin coğrafi yapısının çok güzel olduğunu, bol yeşil alanının bulunduğunu ancak yerleşim alanının dağınık olduğunu dile getirerek, bu özelliğinin kendisine Karadeniz bölgesini anımsattığını belirtti.

Başkan Akdemir’den İlçenin coğrafi ve ekonomik durumu ile mahalleleri hakkında bilgi alan Vali Kamçı İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Amirliğini de ziyaret etti.

İlçedeki incelemelerinin ardından Kale ilçesinden ayrılarak Battalgazi İlçesine giden Vali kamçı, Battalgazi İlçesi Hükümet Konağı önünde Kaymakam Vedat Yılmaz, İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Sayın ve Daire Müdürleri tarafından karşılandı. Vali Kamçı’ya Kaymakamlık makamında Kaymakam Yılmaz ve daire müdürleri tarafından brifing verildi.

Eski Belediye Başkanlığı binasını da ziyaret eden Vali Kamçı, Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın il dışında olması nedeni ile Başkan Yardımcıları Mustafa Sayın, Abdulvahap Şerefhanlı ve Yaşar Karataş tarafından karşılandı. Başkan yardımcıları ile bir süre görüşüp belediye hizmetleri ve çalışmaları hakkında bilgi alan Vali Kamçı, kendilerine çalışmalarında başarılar dileyip teşekkür ettikten sonra ilçeden ayrıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 1047
Bu Ay : 5937
Toplam : 5937

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom